خرید شماره مجازی تلگرام نامبرکال | instaa

برای ارسال این نوع عکس‌ها روی آیکون جدیدی که به شکل ساعت به ابزار ویرایش عکس اضافه شده است لمس کنید و زمان مورد نظرتان را مشخص کنید و سپس آن را برای شخص مقابل بفرستید. تصویر یا ویدیوی مورد نظر به شکل تار برای شخص مقابل ارسال می‌شود و به محض آنکه آن را اجرا کند، تایمر مشخص‌شده توسط شما محاسبه و پس از اتمام به‌صورت خودکار حذف خواهد شد. نکته‌ی جالبی که در این ویژگی وجود دارد این است که اگر شخص مقابل از پیام محوشونده‌ی شما اسکرین‌شات بگیرد، این موضوع به شما اطلاع داده خواهد شد. ویرایش پیام‌های ارسال‌شدهتلگرام از مدت‌ها قبل امکان ویرایش پیام‌های ارسال‌شده را فراهم کرده است. در مواقعی که در پیام ارسال‌شده اشتباه تایپی دارد یا حتی در صورتی که از حرف ارسال‌شده پشیمان شده‌اید، می‌توانید با نگه داشتن انگشت روی پیام و انتخاب گزینه‌ی Edit، پیام ارسال‌شده‌ی خود را ویرایش کنید.

  • این شبکه اجتماعی رسما برای سیستم عامل های اندروید، ویندوز فون و آی‌اواس مانند تبلت‌ها و دستگاه‌های بدون وای-فای سازگاری دارد.
  • برای این کار کافی است وارد پروفایل او شوید و در منوی سه‌نقطه، گزینه‌ی Block User را انتخاب کنید.
  • برای حل این موضوع کافی است گزینه‌ی Send Via SMS را انتخاب کنید تا کد به‌صورت پیامک ارسال شود.
  • از بحث های دیگر که بگذریم، بحث امنیت همیشه یکی از مهم ترین موارد انتخاب یک پیام رسان می باشد.
  • کانالهای تلگرامی می توانند تعداد نامحدودی مشترک داشته باشند و فقط اداره کنندگان کانال اجازه ارسال مطلب دارند.
  • این نسخه محدودیت‌های کمتری داشته و به‌ صورت خودکار مستقیما ازtelegram.org به‌روز می‌شود.
کانالها ابزاری برای انتشار پیامهای عمومی شما به مخاطبان زیاد و فرصت فوق العاده ای برای دسترسی مستقیم به مردم هستند. کانالهای مجله خبری اینستای می توانند تعداد نامحدودی مشترک داشته باشند و فقط اداره کنندگان کانال اجازه ارسال مطلب دارند. برخلاف گروههای تلگرامی، کانالها به جای نمایش شخص فرستنده پیام ها، اسم و عکس کانال را در کنار پیام ها به نمایش می گذارند. رسانه ها و چهره های معروف برای در ارتباط ماندن با مخاطبان شان از کانال استفاده می کنند. برخلاف بیشتر نرم افزارهای پیام رسان، تلگرام شما را قادر به ارسال طیف وسیعی از اطلاعات می کند.

سایر آپدیت های تلگرام در 2022

با فعال کردن گزینه Save to Gallery ، فایل های شما در گالری دستگاه ذخیره خواهند شد. مشاهده و مدیریت افرادی که اجازه دارند از وضعیت و زمان آنلاین بودن ما باخبر شوند یا بی خبر بمانند و تعیین استثاء ها. و مطلب دیگر درباره تماسهای صوتی تلگرام توانایی کنترل کامل هست یعنی شما می توانید تعیین کنید چه فرد یا افرادی اجازه دارند به شما تماس بگیرند یا بالعکس. قرار دادن هشتگ در یک پیام باعث نمایش دادن رابط جستجویی می شود که تمام پست های دارای این هشتگ را در کانال نشان می دهد و به عبارت دیگر قرار دادن هشتگ در کنار یک کلمه یعنی نشان دار کردن به قصد سهولت در جستجو و یافتن آن کلمه می باشد. حالا تعیین کنید که می خواهید کانال عمومی باشد یا خصوصی که در بالاتر فرق کانال عمومی و خصوصی تلگرام را توضیح دادیم.

آموزش تلگرام؛ از سیر تا پیاز محبوب ترین پیام رسان ایرانی‌ها

در قسمت حریم خصوصی privacy policy مجموعه ای از معرفی و سیاست ها و اصول و مرامنامه اخلاقی شرکت برای اطلاع کاربران قرار داده شده است که پیشنهاد بعدی برای مطالعه حتی شده یک بار این بخش است. در قسمت بعدی شما می توانید در صورتی که در زمان برقراری تماس تلگرامی به هر علت قادر به پاسخگویی نیستید، با یک سری پیام های کوتاه و قالبی و آماده متنی بتوانید به شخص تلفن کننده پاسخی کوتاه بدهید تا بعد در زمان مناسب تر با او تماس بگیرید. شما در این منو می توانید از پیام های موجود پیشفرض و هم از پیام هایی که خودتان آماده می کنید استفاده کنید.

http://amoozesh-agrcs.ir

اپلیکیشن ها، برنامه ها و حتی ربات های متنوعی وجود دارند که از طریق آن ها می توانید استیکرهای جذابی که هر یک می توانند دارای تگی کوچک از نام برندتان و آی دی کانالتان باشند را، بسازید. این استیکر ها را هر از گاهی در کانال خود قرار دهید تا افراد مختلف بتوانند آن ها را در گوشی خود ذخیره کنند و در گروه هایی که عضو هستند به اشتراک بگذارند. بنابراین شما فرصت معرفی شدن به دیگران را توسط اعضای کانالتان پیدا می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید