جدیدترین قابلیت های تلگرام که از آن‌ها خبر ندارید! گاو بنفش | instaa

شما به آسانی می‌توانید سه اکانت یا بیشتر از آن را در تلگرام خود مدیریت کنید. آیا ریپورت شده‌اید؟ اطلاع از زمان رفع ریپورتاگر اکانت شخصی شما بنا به هر دلیل ریپورت شود محدودیت‌هایی برای شما تعیین خواهد شد. برای مثال نمی‌توانید به افرادی که شما را در لیست مخاطبان خود ندارند پیام ارسال کنید. اگر بنا به هر دلیلی حس می‌کنید که اکانت شما ریپورت و محدود شده است می‌توانید توسط ربات رسمی تلگرام از این موضوع آگاه شوید.

http://amoozesh-agrcs.ir

پیام‌رسان محبوب تلگرام با داشتن قابلیت‌هایی چون کانال و ربات پا را فراتر از یک پیام‌رسان ساده اینترنتی گذاشته و به یک ابزار بسیار مفید تبدیل شده است. به تازگی به‌روزرسانی جدید Telegram منتشر شده و در این مطلب ۱۰ قابلیت جدید آپدیت تلگرام بهمن ۱۴۰۱ را با هم مرور می‌کنیم. در صورت تمایل می‌توانید عکس‌هایی بفرستید که پس از گذر زمانی کوتاه به‌طور خودکار پاک شوند.

دانشنامه عمومی

بعد از اینکه مجله خبری اینستا خود را به آخرین ورژن بروزرسانی کردید می‌توانید با رفتن به منوی همبرگر، روی گزینه add people nearby بزنید. اگر جواب این ربات مثبت باشد، زمان رفع شدن ریپورت حساب‌تان به شما اطلاع داده خواهد شد. اگر بار اول باشد که ریپورت شده‌اید، معمولاً تا ۴۸ ساعت این مشکل برطرف می‌شود. در صورت تکرار این موضوع، زمان محدودیت به‌صورت پله‌ای افزایش خواهد یافت.

تلگرام مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. مطمئنا در یک پاراگراف کوتاه قادر به شر تمام قابلیت‌های تلگرام نیستیم، بنابراین مجبوریم از بسیاری موارد صرف نظر کنیم. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های تلگرام مربوط به امنیت بالای آن می‌شود.

  • تلگرام مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
  • این امر باعث می‌شود تا کاربران راحت‌تر سازماندهی شوند و از ارسال هرزنامه و پیام‌های ناخواسته جلوگیری کنند.
  • 5) ایجاد کانال یکی دیگر از قابلیت های پیام رسان تلگرام است.
ویژگی هایی که برای فعالیت های تجاری شما مفید و بسیار سودآور خواهند بود. در ادامه به 10 ویژگی برتر + 6 ویژگی انحصاری این پیام رسان قدرتمند در این زمینه اشاره می کنیم و دلایل اینکه چرا باید از تلگرام به منظور پیشرفت تجارت خود استفاده کنیم را شرح می دهیم. در این زمینه اپلیکیشن ها و برنامه های گوناگونی عرضه شده اند. این بار می خواهیم به پر مخاطب ترین برنامه و پیام رسان مورد استفاده توسط ایرانیان اشاره کنیم و دلایل محکم و ثابت شده ای از این که چرا باید از این پیام رسان برای مقاصد تجاری استفاده کرد را بازگو کنیم. حالا می توانید هر کاربری که می خواهید و شماره او را دارید به کانال خود اضافه کنید. سپس گزینه آبی گوشه پایین سمت راست تصویر که شکل فلش روی آن است را لمس کنید تا به مرحله بعد بروید.

تلگرام طلایی

دیدگاهتان را بنویسید