تلگرام چیست؟ پرسش و پاسخ‌هایی درباره برنامه تلگرام موبایل کمک | instaa

نوشتن بیوگرافی به دیگر کاربران تلگرام مخصوصا در گروهها و سوپر گروهها کمک می کند که تا حدی متوجه اینکه با چه شخصی در حال گفتگو هستند یا قصد برقراری گفتگو و تعامل دارند، بشوند. معرفی خود در قسمت بیوگرافی باید محدود و در حد 70 کلمه باشد از اینرو می توان این قسمت را معرفی مختصر و توصیفی نیز نامید. امضا های ادمین، مواقعی هست که دانستن هویت فرستنده یک پیام خاص اهمیت پیدا می کند، به همین منظور شما می توانید قابلیت امضاء را فعال کنید. پیام های جدید بوسیله اسم انتخاب شده نمایشی ادمین, امضاء شده اما به صفحه پروفایل ادمین مرتبط نخواهد شد یعنی با لمس آن امضا نمیتوانیم به خصوصی آن ادمین یا حتی صفحه پروفایل او برویم.

  • پاول دورف برادر کوچک نیکلای دورف است و سازمان غیرانتفاعی کارآفرینی در آلمان دارد که پشتیبان مالی پروژه است.
  • تلگرام از سیستم رمزگذاری سر تا سری بهره‌مند است و به این صورت از حریم خصوصی کاربران حفاظت می‌کند.
  • شرکت های موفق ایرانی همچون اسنپ، دیجی کالا و بامیلو از این قافله عقب نمانده و با ساخت و عرضه استیکرهای انحصاری خود، به مقدار قابل توجهی برند خود را گسترش بخشیده اند.
  • تلگرام در پلتفرم موبایل بخش‌های دیگری نیز نظیر فهرست مخاطبان و منوی تنظیمات دارد.

یکی از این امکانات و قابلیت های جدید تلگرام، امکان شخصی سازی چت است. با استفاده از این قابلیت می‌توانید پوسته چت مورد نظر خود را تغییر داده و با طرف مقابلتان ست کنید. برای استفاده از این قابلیت کافیست بر روی پروفایل فرد مورد نظرتان کلیک کرده و روی علامت ۳ نقطه در بالای ضربه بزنید. در صفحه باز شده با زدن بر روی گزینه “شروع چت مخفی” می‌توانید یک چت مخفی با فرد مورد نظر ایجاد نمایید. در این صفحه می‌توانید با ضربه زدن روی گزینه Make Myself Visible، پروفایل خود را برای همیشه به لیست افراد نزدیک اضافه کنید.

اضافه کردن متن و استیکر به تصاویر

سپس درست مانند مجله خبری اینستا اصلی باید اسم، عکس و یک بیوگرافی از کانال را تعیین کنید و تیک بالا را بزنید. ابتدا باید در صفحه اصلی تلگرام حرفه ای سه خط همبرگری گوشه سمت چپ بالای صفحه را انتخاب کنید تا منو باز شود. همچنین می‌توانید از کاربران بخواهید سوالاتشان را از شما بپرسند و باتوجه‌به این سوالات محتوای جذابی برای کانال‌تان تهیه کنید. زمان انتشار پست هم مهم است، سعی کنید ساعتی که بیشتری بازدید از کانال‌تان وجود دارد را پیدا کنید و هر روز در همان ساعت خاص محتوایی را برای کاربر به اشتراک بگذارید.

آموزش تلگرام؛ از سیر تا پیاز محبوب ترین پیام رسان ایرانی‌ها

جالب است بدانید که تلگرام به طور کاملا رایگان عرضه شده و تمام نیازهای مالی آن توسط آقای پاول دورف تامین می‌شود. قابلیت جستجو پیشرفته در قسمتی که با فشردن علامت ذره بین در صفحه اصلی برنامه ظاهر میشود با امکان فیلتر بر اساس نوع مطلب (متن یا عکس یا فیلم یا …) و یا بر اساس منبع (افراد یا گروه یا ربات یا کانال) و یا بر اساس تاریخ. بدیهی است که هر کدام تعداد آرای بیشتری داشت شما باید در سمت و سوی آن برنامه ریزی و حرکت کنید. یکی از موارد آزار دهنده در پیام رسان ها ارسال پیام ناخواسته و یا اشتباهی به دیگران است که با کمک این گزینه می توانید بعد نوشتن متن خود و اطمینان از صحت محتوا و درست بودن گیرنده پیام با لمس کلید نسبت به ارسال پیام خود اقدام کنید.

http://amoozesh-agrcs.ir

تلگرام نسخهٔ کامپیوتر خود را نیز ارائه کرده که این امر سهولت دسترسی برنامه نویسان برای کدنویسی ربات ها را در تلگرام افزایش داده است. در بخش language می توانید زبان محیط پیام رسان تلگرام خودتان را از میان 18 زبان پر کاربرد موجود انتخاب کنید. مدیریت حساب کاربری افرادی که قادر به دیدن یا ندیدن شماره تلفن ما خواهند بود و تعیین استثاء ها.

کانال تلگرام و اینستاگرام مجله تصویر زندگی را دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید