تلگرام چیست؟ پرسش و پاسخ‌هایی درباره برنامه تلگرام موبایل کمک | instaa

حذف اکانت مجله خبری اینستابرای حذف اکانت تلگرام می‌توانید از طریق اپلیکیشن یا وب‌سایت اقدام کنید. در ابتدا کدی دریافت می‌کنید که باید آن را در بخش مربوطه وارد کنید. برای آرشیو کردن چت، گروه، کانال یا ربات‌های تلگرام کافی است در آیفون، روی چت مدنظر به سمت چپ سوایپ و گزینه‌ی Archive را انتخاب کنید. با این کار، بخش جدیدی به نام Archived Chats در بالای صفحه‌ی اصلی ایجاد می‌شود. سیو مسیج مشابه صفحه‌ی چت است و می‌توانید هرآنچه را که می‌خواهید، در آنجا بفرستید. این یعنی اگر پیام مدنظر از کانال یا گروه حذف شود، همچنان در بخش سیو مسیج شما باقی می‌ماند.

در این صورت کاربران مشکلات خود را به صورت واضح از طریق نوشتن متن برای شما ارسال می کنند و شما نیز می توانید آن ها را بهتر راهنمایی کنید. به همین راحتی، به کمک این آموزش ساخت کانال در تلگرام می توانید هم در گوشی های اندرویدی و هم گوشی آیفون کانال تلگرام بسازید. سعی کنید فرآیندهایی طراحی کنید که طی آن‌ها مشتری مجبور به سرزدن به تلگرام شود.

آیا تهدید و ارعاب در فضای مجازی جرم است؟

نکته قابل توجه اینجاست که بر خلاف برخی دیگر از پیام رسان های مشابه، تلگرام هیچ محدودیتی از لحاظ زمانی و حجم اطلاعات ندارد و اطلاعات چت های شما تا همیشه روی سرورهای تلگرام ذخیره خواهند شد. به جز این موارد، تلگرام امکان ارسال و به اشتراک گذاری متن، عکس، ویدئو و آهنگ و فایل های صوتی را فراهم کرده است. این یعنی شما از هیچ لحاظی برای برقراری ارتباط محدود نیستید.

http://amoozesh-agrcs.irقطعاً رعایت این اصل برای جذب کاربران، بسیار مؤثر خواهد بود. انتخاب یک نام مشخص برای تمام بسترهای ارتباطی‌تان باعث می شود که کاربران راحت تر بتوانند شما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف پیدا کنند. به منظور بازاریابی در تلگرام(سوشال مدیا مارکتینگ)، ابتدا می بایست با شیوه ها و تکنیک های جذب و حفظ مشتریان در این بستر آشنا بشویم. از این بابت قصد داریم فوت و فن های بازاریابی در این پیام رسان محبوب را به طور خلاصه بررسی کنیم. در قسمت distance units می توانیم در محیط تلگرام، واحدهای فاصله را تنظیم کنیم که بر اساس خودکار، کیلومتر یا مایل محاسبه و به نمایش گذاشته شود. در قسمت Logged in with telegram شما می توانید لیستی از وب سایت ها را که بواسطه لینک از تلگرام به آنها وارد شده اید را مشاهده و در صورت تمایل پاک کنید.

ایجاد موضوعات مختلف در گروه های بزرگ

اولین بخش مهم از منوی تنظیمات تلگرام، شخصی‌سازی نوتیفیکیشن و صداهای داخلی این پیام‌رسان را ممکن می‌کند. با ورود به این بخش، می‌توانید نوتیفیکیشن‌ها را برای چت، گروه و کانال تغییر دهید. گزینه‌ی In-App Sounds صداهای داخلی تلگرام (مثل دریافت نوتیفیکیشن، ارسال پیام و…) را فعال می‌کند. شما همچنین می‌توانید تنظیمات دیگری مثل نمایش نام کاربر روی صفحه‌ی قفل را فعال کنید. گزینه‌ی New Contacts باعث می‌شود به محض ساخت حساب تلگرام توسط مخاطبان، نوتیفیکیشن برای شما ارسال شود. در صورت تمایل می‌توانید گزینه‌ی ریست را بزنید تا تمامی تنظیمات نوتیفیکیشن بازیابی شود.

  • اگر کانال خود را به‌صورت عمومی بسازید، کانال‌تان در بخش جستجوی جهانی تلگرام نمایش داده خواهد شد؛ اما اگر حالت خصوصی را برای آن انتخاب کنید، کانال شما تنها توسط یک لینک عضویت قابل دسترسی خواهد بود و در جستجوهای عمومی نمایش داده نخواهد شد.
  • این ربات‌های وظایف از پیش تعیین شده را انجام می‌دهند برای مثال چندین ربات در تلگرام وجود دارد که در جهت ارسال آهنگ‌های جدید فعالیت می‌کنند.
  • تفاوت این کار با Reply در این است که برای شخص مقابل پیامی به‌صورت نوتیفیکیشن ارسال خواهد شد که او را از پاسخ ارسالی شما مطلع می‌کند.
  • با استفاده از این ربات‌ها می‌توانید در تلگرام به تبلیغ کسب و کار خود نیز بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید