تعمیر ماکروفر و ماکروویو با ۶ ماه گارانتی تعمیرآنلاین | سناپویان

اما شایان ذکر است که خرابی آن عملا استفاده از دستگاه شما را غیر ممکن می کند. گاهی دستگاه اصلا بسته نشد و چفت نمی گردد و گاهی در ظاهر بسته شده است اما در حقیقت مایکروفر این تشخیص را می دهد که در به خوبی بسته نگردیده است. در نتیجه بسته نشدن درب مایکروفر دستگاه شما نمی گردد پس اگر قفل دستگاه شکسته است یا رگلاژ آن بر هم خورده است نیاز به تعمیرات مایکروفر خواهید داشت.

مایکروفر ( microwave oven یا ماکروفر) دستگاهیست که برای ایجاد حرارت در ماده غذایی و پخت آن از امواج مایکروویو ( microwave یا مایکرویو) استفاده می‌کند، خیلی از افراد، اشتباهاً به خود دستگاه هم مایکروویو می‌گویند. تعمیرگاه‌های مجاز ماکروفر ضمانت کتبی 30 تا 365 روز قطعات، ضمانت اورجینال بودن قطعات و ضمانت بازگشت وجه یا تعمیر مجدد (اگر قطعه خراب شده از طرف تعمیر کار مجدد خراب شد) را به شما خواهند داد. در صورت نیاز به تعویض لامپ مگنترون یا تعمیر مایکروفر کافیست از خدمات آی پی امداد استفاده کنید. سپردن خدمات به نمایندگی مطمین بابت تعمیر مایکروفر ویژگی هایی بسیار دارد که 4 مورد از آنها را شرح می دهیم، این 4 مورد از دلایل مهم اعتماد کاربران به متخصصان تعمیرگاه مجاز تعمیر24 است.

تعمیر ماکروویو بلک اند دکر

اما یک تعمیرکار متخصص می‌داند که فیوز ماکروفر به این راحتی‌ها خراب نمی‌شود و مشکل آن را باید در جای دیگری جست و جو کرد. برای چنین مواردی با بررسی کامل ماکروفر قطعه معیوب تشخیص داده شده و مشکل آن برطرف می‌شود. چرا که در این صورت ترانس ولتاژ کافی را برای مگنترون تامین نکرده و به همین امواجی از آن ساطع نمی‌شود. برای این موضوع دقت داشته باشید که تعمیرگاه معتبر پس از تعمیر و تعویض قطعه ماکروویو یا ماکروفر برای همان قطعات به مدت 6 ماه گارنتی دریافت می‌کنید تا در صورت هرگونه ایراد برای همان قطعات قیمت تعمیر ماکروفر به صورت رایگان محاسبه گردد. عیب یابی ماکروفر و عیب یابی ماکروویو در نهایت تشخیص نوع خرابی هزینه جداگانه‌ای غیر از ایاب و ذهاب تعمیرکار در محل دارد که به هزینه خود قطعه ماکروفر جهت تعمیر یا تعویض اضافه میگردد.

  • بوش برندی آلمانی و معتبر در زمینه تولید انواع دستگاه‌های برقی، لوازم خانه و آشپزخانه و … است.
  • ممکن است در انتخاب یکی از این تعمیرکاران دچار تردید شوید، اما جای نگرانی نیست.
  • نمایندگی تعمیرات ماکروفر در کمترین زمان، بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه می‌دهند.
  • اگر به طور کامل می‌خواهید با مزیت‌های گارانتی آشنا بشوید توصیه ما این است که مقاله انواع گارانتی گلدیران را مطالعه کنید.
متخصصان ماهر در دیجی تعمیر سریعا دستگاه شما را بررسی می کنند و مشکل آن را برطرف می نمایند . برای تعمیر این فن لازم است ابتدا قطعات موتور فن ، موتور دستگاه ، فیلتر روغن ، فیلتر زغالی و دمپر بررسی شوند . در صورتی که مشکل خرابی فن به خاطر یکی از این قطعات باشد باید آن را تعمیر و یا تعویض نمود . در دیجی تعمیر ابتدا ایرادیابی ماکروفر انجام شده ، هزینه ی تعمیر براورد شده و به مشتری اعلام می گردد و در صورت تایید مشتری پروسه ی تعمیر انجام میگیرد . این قطعه هر چند که قطعه ای ساده است اما جزئی از پر استفاده ترین قطعات مایکروفر می باشدو علت استفاده مداوم از این قطعه این است که به طور اتومات در زمان روشن بودن دستگاه چراغ بالای ماکروفر نیز روشن می شود. شایان ذکر است که سوختگی چراغ مایکروفر شاید در وهله اول چندان مهم نباشد اما خبر از استفاده نادرست از دستگاه و یا اسیب دیدگی اتصالات داخلی می دهد که بهتر است پیگیری شود تا دستگاه دچار اسیب های جدی تری نشود.

تماس با سرویس کار مایکروفر

تعمیر ماکروفر و ماکروویو با ۶ ماه گارانتی تعمیرآنلاین | سناپویان تعمیرگاه مجاز مایکروفر در آی پی امداد هزینه خدمات را به حداقل رسانده است تا مصرف کنندگان این محصول در بازار اقتصادی امروز دغدغه کمتری داشته باشند. باید بدانید که بسیاری از متقاضیان تعمیر ماکروفر کلمات زیر را در گوگل جستجو می کنند و ممکن است مایکروفر داشته باشند، اما فکر کنند دستگاهشان مایکروویو است. چنانچه احساس کردید ماکروفر شما به مشکل بررخوده است و نیاز به تعویض قطعه یا تعمیر ماکروفر خود دارید، می توانید با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیرات ماکروفر به خود در زیرتماس حاصل نمایید. خدمات تعمیر مایکروفر در تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات مایکروفر، سولاردام و ماکروفر شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با استفاده از قطعات فابریک و گارانتی رسمی توسط تعمیرکار آموزش دیده انجام می شود. در زمان سرویس مایکروویو اگر نیاز به تعویض قطعه باشد توسط سرویس کاران کالاتعمیر با دقت مورد بررسی قرار می گیرند و از قطعات اصلی برای تعویض استفاده می شود.

هزینه تعمیر ماکروفر

دیدگاهتان را بنویسید