اینستاگرام Instagram مجله تصویر زندگی | instaa

این بسیار برای کاربران ناراحت کننده است، چرا که نمی‌توانند پست‌های دوستان و خانواده‌ی خود را ببینید، به کسب و کارها نیز ضربه می زند چرا که نمی‌توانند مشتریان جدیدی جذب کنند. این الگوریتم از همه بدتر برای کسانی است که مدل کسب و کار آن‌ها به میزان بازدید، فالوورهای (بازدیدکنندگان) محتوای آن‌ها بستگی دارد. طبق گفته ی الساندرو پالوزی، اینستاگرام، یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری عکس و ویدئو، در حال برنامه ریزی است که به زودی نسخه توکن های غیرقابل معاوضه ی خود را راه اندازی کند. این توسعه دهنده تلفن های همراه، در یافتن به روزرسانی های تلفن همراه مهارت دارد. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که بر پایه به‌اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو بنا شده است. این شبکه اجتماعی برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ فعالیت خود را آغاز کرد و جالب است بدانید آن اوایل خبری از ویژگی‌هایی مثل ریلز نبود.

http://amoozesh-agrcs.irبا این کار نه تنها رشد می‌کنید بلکه یک قدم از دیگران نیز جلوتر خواهید بود. هر چقدر که کاربران با استوری های شما ارتباط برقرار کنند، احتمال این که پست‌های شما در صفحه‌ی هوم (تایملاین) آن‌ها ظاهر شود بیشتر می‌شود. استوری های اینستاگرام روزانه دارای ۳۰۰ میلیون کاربر فعال است، که این تقریباً ۲ برابر کاربران اپلیکیشن اسنپ چت می‌باشد. اینبو با سابقه فعالیت مداوم از سال 95 در تلاش است با خدمات و ابزارهای خود، مسیر پیشرفت و کسب درآمد در اینستاگرام را برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ هموارتر کند.

۱۹- پنهان کردن آگهی‌های غیر مرتبط

الگوریتم‌های جدید اینستاگرام، تمرکز شدیدی روی اینگیجمنت پیج ها دارند. اینستاگرام امروزه محبوب‌ترین اپلیکیشن شبکه اجتماعی در ایران است. این متن های زیبا بسیار جذاب هستند و باعث جذب فالوور می شوند و می توانند صفحه شخصی شما را هم بسیار با معنی کنند و این متن ها را می توانید برای متن کپشن و یا استوری قرار دهید.

۱۵- تنظیمات تایید عکس‌های تگ شده قبل از نمایش پروفایل شما

با استفاده از فیلترهای متنوع و افکت‌های جذاب Insta به‌آسانی می‌توانید پست‌ها و استوری‌هایتان را زیبا کنید. بعد از نوشتن کپشن، ممکن است غلط املایی در آن پیدا کنید و تصور کنید که به هیچ وجه نمی توان متن کپشن اینستاگرام را ویرایش کرد. اما این گونه نیست چرا که شما خیلی ساده و سریع می توانید کپشن پست اینستاگرامی دلخواه خود را ویرایش کنید.

افزایش لایک و کامنت اینستاگرام

شاید نگران شوید که اگر دیگران در این شبکه اجتماعی پرطرفدار مزاحمتان شوند، چه کار باید بکنید؟ خوشبختانه این برنامه جذاب فکر همه‌جا را کرده است. اگر فردی ناشناس برایتان پیام‌های نامناسب یا تبلیغاتی می‌فرستد، به‌آسانی می‌توانید او را گزارش دهید مجله خبری اینستا و بلاک کنید. اینستا هم اکانت فعلی او و هم اکانت‌های دیگری را که بعداً ممکن است بسازد، بلاک می‌کند و او دیگر هیچ‌گونه دسترسی به حساب کاربری شما نخواهد داشت. برای اشتراک‌گذاری یک پست می‌توانید حداکثر ۱۰ فایل تصویر و ویدئو را انتخاب کنید.

  • بعداً، در زیر پست روی آیکون paper-airplane-like کلیک کنید، سپس انتخاب کنید که وقتی باکس “Send to” ظاهر می شود، می خواهید چه کسی آن را دریافت کند.
  • حتما دیدگاه و سوالات خود را در پایین همین صفحه با من در میان بگذارید.
  • البته پیگیری و پاسخ دادن به تمام نظرات سخت است خصوصاً اگر کسی در یک پست قدیمی برای شما کامنت بگذارد.
  • برای تغییر عکس پروفایل اینستاگرام خود می بایست در قدم اول از گزینه های پایینی اینستاگرام، گزینه آخر یعنی بخش پروفایل را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید