اینستاگرام در حال ورود به NFT ایران فراسود صندوق پربازده ارز دیجیتال آنلاین | instaa

شما می‌توانید اقدام به انتشار پست مشترک با یک حساب کاربری دیگر نیز کنید و از سوی دیگر، اگر دوست دارید می‌توانید حساب‌های کاربری دیگر را در پست‌ها یا استوری‌های خود منشن کنید. در حین جستجو در صفحات مختلف اینستاگرام، ممکن است با پست های مختلفی روبرو شوید که شاید برای شما خوشایند باشند و بخواهید آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. از این رو خوشبختانه اینستاگرام این قابلیت را برای شما ایجاد کرده است تا هر زمان پست جالبی را دیدید، با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این قابلیت دقیقا در قسمت زیرین هر پست همانند تصویر ذیل قرار دارد که با انتخاب آن، لیست فالووینگ های شما نمایش داده خواهند شد که با انتخاب گزینه Send، به حساب های مدنظر شما ارسال خواهد شد.

پست‌ها و استوری‌هایت را جذاب‌تر کن

اگر به تازگی صفحه مجله خبری اینستا خود را راه‌اندازی کرده‎اید و ایده‎ای برای آغاز کارتان ندارید، توصیه می‌کنیم از این تم برای پست‌های خود استفاده کنید. برای انجام این کار، تنها کافیست بر روی عکس‎های خود یک فیلتر ثابت که از قبل انتخاب کرده‎اید را قرار دهید. زمانی که این کار به صورت مداوم انجام شود، مخاطبینتان به محض دیدن پست‎های شما متوجه می‎شوند که آن‎ها متعلق به شما هستند.

طراحی پیج اینستاگرام چیست؟

برای مرتب سازی مجدد فیلتر ها، انگشت خود را روی سه خط خاکستری در سمت راست فیلتری که می خواهید حذف کنید پائین نگه دارید و به سمت reorder آن را drag کنید. برای مخفی کردن آنها، checkmark را به سمت راست deselect (انتخاب را بردارید) کنید. اگر در حالت هواپیما شروع به کار کنید در ابتدای کار تصاویر لود نخواهند شد.

اختصاص ارز دیجیتال برای تامین کالا در ایران

برای استفاده از این روش، فقط کافیست پست‌هایی با محتوا و رنگ‌های مشابه را انتخاب نمایید و انتشار آن‌ها را طوری برنامه ریزی کنید تا به صورت قطری در صفحه اینستاگرام شما قرار گیرند. هریک از پست‌هایی که در صفحه کسب و کارتان منتشر می‌کنید، به منزله پله‌ای برای نزدیک شدن به هدفتان است. بنابراین سعی کنید از هرکدام از آن‌ها به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.

http://amoozesh-agrcs.ir

پست هایی را انتخاب کنید که دوست دارید از پروفایل خود حذف کنید، و زمانی که این کار انجام شد، در پائین صفحه خود روی “Hide Photos” ضربه بزنید. اینستاگرام شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس و ویدئو است که این امکان را به کاربران خود می دهد که عکس ها و ویدئوهای خود را در دیگر شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک، توئیتر، تامبلر و فلیکر به اشتراک بگذارند. کاربران هم چنین می توانند از فیلترهای دیجیتال برای عکسهایشان استفاده کنند.

  • اینستاگرام قطعاً از لحاظ اخلاقی مضرترین شبکه‌ی اجتماعی فعال است و حتی تعداد زیادی از صفحات غیراخلاقی آن از داخل کشور مدیریت می‌شود.
  • با این وجود بهتر است نص صریح «قانون در برابر همه یکسان است» را به اجرا در آوریم و غرض ورزی در تصمیماتمان نکنیم.
  • انتخاب کنید که کدام برچسب جغرافیایی را از گزینه های ظاهر شده می خواهید مرور کنید.
  • نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند.
  • قابلیت استفاده از عکس‌های ذخیره‌شده در حافظه‌ی گوشی و یا گرفتن عکس به‌صورت مستقیم از دوربین نیز در این بخش وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید