الگوریتم اینستاگرام طبق آخرین تغییرات 2022 الو کانتنت | instaa

اینستاگرام فضایی را فراهم کرده که افراد بتوانند بهتر با یکدیگر در ارتباط باشند و از سوی دیگر، به دنیای تولیدکنندگان محتوا نیز رونق فراوانی بخشیده است. همین حالا به جمع میلیاردها کاربر عضو اینستاگرام بپیوندید یا اگر قبلا حساب کاربری ساخته‌اید، می‌توانید به‌روزرسانی‌های اینستاگرام را از طریق مایکت دریافت نمایید. شما می‌توانید به روش‌های مختلفی محتوای مدنظر خود را به اشتراک بگذارید.

جریان با چه پیج‌های اینستاگرامی همکاری دارد؟

هدف از طراحی تم منسجم این است که توجه کاربر جلب شود و بتواند در لحظه اول، تشخیص دهد که موضوع پیج شما چیست. برای ساخت تم، قبل از هر کاری، باید به ساختار کلی صفحه فکر کنید و برای آن برنامه ریزی نمایید. اینستاگرام زمانی که کوین سیستروم و مایک کرایگر روی پروژه چندمنظوره اچ تی ام ال۵ که Burbn نام داشت و در واقع مربوط به عکاسی با موبایل بود، در سان فرانسیسکو گسترش یافت. مایک کرایگر باور داشت که پروژه Burbn شبیه به برنامه فوراسکوئر است با این تفاوت که ویژگی های بیشتری می تواند داشته باشد. واژه اینستاگرام ترکیبی از دو واژه Instant Camera و Telegram به معنی پیام رسانی فوری از راه عکس و دوربین است. هم اکنون شما محتواهایی را مشاهده می‌کنید که اینستاگرام فکر می‌کند شما آن‌ها را دوست دارید.

  • شما می‌توانید لیست تعرفه‌های بسیاری از پیج‌ها و اینفلوئنسرها را در جریان ببینید.
  • این دو مهندس خلاق تصمیم داشتند پیام‌رسانی را ایجاد کنند که قابلیت اشتراک فوری تصاویر را داشته باشد و این‌گونه شد که اینستا را به وجود آوردند.
  • به شما این تضمین را می دهیم که از شماره تماس شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نشود – شماره موبایل شما برای اطلاع رسانی شما از پاسخ به نظرتان دریافت می گردد.
  • در تاریخ ششم ماه سپتامبر سال ۲۰۱۲، شرکت فیسبوک، برنامه اینستاگرام را به ارزش یک میلیارد دلار آمریکا (به صورت نقد و سهام) خریداری کرد.

چه قصد به اشتراک‌گذاری ویدیو را داشته باشید و چه عکس، امکان استوری کردن آن وجود دارد. به این ترتیب، این محتوا به مدت ۲۴ ساعت توسط دیگران قابل دیدن خواهد بود. پس از آن‌ نیز البته می‌توانید با درست کردن یک هایلایت هر استوری که خواستید را به هایلایت مربوطه بیفزایید تا در آینده هم دیگران بتوانند آن را ببینند. قابلیت هایلایت برای درست کردن آلبوم‌های مختلف از استوری‌ها بسیار کارآمد است. شبکه‌های اجتماعی توانسته‌اند ارتباطات روزمره ما انسان‌ها را دست‌خوش تغییر قرار دهند.

http://amoozesh-agrcs.ir

چرا که دیدن یک ویدیو از دیدن یک عکس بیشتر طول می‌کشد و بر اساس الگوریتم اینستاگرام پیش می‌رود. اگر پست شما به محض انت.شار، لایک و کامنت های زیادی دریافت کند، الگوریتم جدید اینستاگرام آن را با کیفیت و جذاب تشخیص می‌دهد، پس پست شما به تعداد زیادی از فالوورهای شما نشان داده خواهد شد. اما مهم‌ترین نکته‌ی این کار این است که پست‌های شما در صفحه‌ی اصلی آن‌ها بیش از پیش نمایش داده می‌شوند. راه دیگری که باعث می‌شود تعداد فالوئرهای شما بیشتر شود و ارتباط شما با آن‌ها محکم‌تر شود، دادن لینک مستقیم به محصولات خاص و مورد نظر می‌باشد. این روش نیز کمک می‌کند تا پست‌های شما در صفحه‌ی هوم یا تایملاین آن‌ها ظاهر شود. یک روش عالی و کاربردی برای دور زدن الگوریتم جدید اینستاگرام این است که از ویژگی‌های استوری اینیستاگرام، از جمله رأی گیری، swipe up و… استفاده کنید چرا که با کاربران تعامل زیادی برقرار می‌کنید.

۸- تصاویر را ببینید بدون اینکه به صورت تصادفی لایک کنید

برای انجام این کار، روی آیکون bookmark در زیر پستی که می خواهید اضافه کنید ضربه بزنید. تب “Collections” را انتخاب کنید، و به “Create Collection” ضربه بزنید. در زیر، ما یکی را برای پست های مربوط به غذا ایجاد کرده ایم که آنها را دوست داریم. با رفتن به پروفایل خود شروع کنید، مجله خبری اینستا و به آیکون bookmark در منوی بالا سمت راست در بالای عکس های خود ضربه بزنید. با توجه به ابزار زمان‌بندی اجتماعی که استفاده می کنید، ممکن است این مرحله شامل شما نباشد. هنگامی که به یک حساب درست جابه جا شدید، با این حال، ابزار زمانبندی خود را راه اندازی خواهید کرد.

خرید لایک اینستاگرام، استراتژی به سمت سرنگونی!

دیدگاهتان را بنویسید