اف جی پنل معتبرترین و ارزان ترین پنل خدمات اینستاگرام و تلگرام | instaa

آبادیس افزونه ای کاربردی برای مرورگرهای فایرفاکس و کروم، اپلیکیشن موبایل و همچنین ربات تلگرام دیکشنری و مترجم طراحی کرده است که میتوانید از لینک های بالا دانلود کنید. حذف یکجای درخواست‌های فالو، مدیریت استوری و از همه مهم‌تر، ارسال پست اتوماتیک و زمانبندی شده جزو امکانات دیگری است که با دانلود ربات اینستاگرام اینبو به دست می‌آورید. علاوه بر این، شخصی سازی‌هایی که می‌توانید روی تنظیمات ربات انجام دهید آن را به یک همراه اینستاگرامی بی‌نظیر تبدیل می‌کند. داشتن یک ربات همه کاره اینستاگرام چیزی نیست که کسی از آن بدش بیاید.

  • الگوریتم‌های جدید اینستاگرام، تمرکز شدیدی روی اینگیجمنت پیج ها دارند.
  • به گفته پالوزی، اینستاگرام و توییتر هر دو در حال برنامه ریزی برای تغییرات عمده در امکانات فعلی خود هستند، توییتر ارائه دو سرویس جدید خود را از طریق Chipper Cash و Wealthsimple در نظر دارد.
  • به طوری که از یک میلیون کاربر در دو ماه اولیه ی شروع کار، به بیش از 800 میلیون کاربر در سال 2017 رسیده است.
همانطور که در مرحله قبلی ذکر شد، وقتی شخصی عکس یا ویدئویی را در مجله خبری اینستا شما تگ می کند، معمولاً به طور خودکار به پروفایل شما اضافه می شود. اما، می توانید تنظیمات اینستاگرام خود را تغییر دهید تا بتوانید به صورت دستی تعیین کنید که کدام عکس های تگ شده در پروفایل شما نشان داده شوند. این خود پست ها را از اینستاگرام حذف نخواهد کرد، اما آنها را از پروفایل شما حذف خواهد کرد، پس شما و دیگران نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. سپس، با دنبال کردن مراحل قبلی به عکس های ذخیره شده خود برگردید.

برای دستیابی به این مهم می‌توانید از پلتفرم بازاریابی اینستاگرامی Later استفاده کنید. این پلتفرم به شما این امکان را می‌دهد که تعاملات ۷ پست اخیر خود را ببینید. با این برنامه به راحتی می‌توانید برای حداکثر تعامل برنامه ریزی کنید. این تعاملات شما تعداد لایک ها، کامنت و نظرات، بازدیدهای ویدیویی، ذخیره کردن، به اشتراک گذاری و… می‌باشد. 1.8 الگوریتم اینستاگرام به شما بابت استفاده از تمام ویژگی‌های آن پاداش می‌دهد. اولین اقدام در راستای کسب درآمد از اینستاگرام و کسب و کار اینستاگرامی، بیزنسی کردن اکانت است.

اطلاعات تماس برنامه‌نویس

علاوه بر آن چه که گفته شد، ایده‌های بسیاری برای طراحی ساختار کلی پیج وجود دارد. علاوه بر ایده‌های موجود، شما می‌توانید تم مخصوص به پیجتان را با استفاده از خلاقیت خود طراحی کنید و صفحه‌ای خاص در اینستاگرام داشته باشید. به طور معمول استوری هایی که زودتر از بقیه می‌بینید، مربوط به حساب‌هایی است که بیشترین ارتباط را با آن‌ها دارید، چه از طریق پست، چه از طریق استوری و دایرکت. طرفداران آینده‌ی شما می‌خواهند بدانند که برای چه چیزی باید شما را دنبال کنند. بنابراین بسیار مهم است که وقت خود را برای طراحی ظاهر صفحه و مشخصات خود قبل از ارسال پست بگذارید.

فیلترینگ در ایران

اگر می‌خواهید این الگوریتم را دور بزنید، نوشتن کپشن های عالی نیز یک راه کاربردی است. اگر یک عنوان جذاب داشته باشید مردم بیشتر تمایل به خواندن آن دارند و وقت بیشتری برای مطالعه‌ی تمام آن متن صرف می‌کنند. به نظر می‌رسد که اینستاگرام از الگوریتمی مشابه فیسبوک در این خصوص استفاده می‌کند چرا که میزانی که دیدن پست شما چقدر طول می‌کشد را نیز محاسبه می‌کند.

http://amoozesh-agrcs.ir

دیدگاهتان را بنویسید