آموزش کامل نحوه ساخت اکانت اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر | instaa

اینجا می توانید با کلیک روی edit profile برخی اطلاعات پروفایل خود را تغییر دهید. همچنین برای سایر موارد، باید روی منوی سه خطی بالا کلیک کنید مجله خبری اینستا تا منوی کشویی باز شود. در قسمت پایین آن دکمه ای با آیکون تنظیمات مشاهده خواهید کرد. با لمس آن، تنظیمات پروفایل شما قابل مشاهده و تغییر است.

با آموزش ساخت اکانت توییتر، به جمع پرنده های خبر رسان، بپیوندید

در مرحله بعدی زمان آن می‌رسد که شما تعیین می‌کنید اکانت اینستاگرام شما به صورت عمومی و یا به صورت خصوصی نمایش داده شود. در این مرحله صفحه جدیدی به شما نمایش داده می‌شود که شما می‌توانید به دو صورت جداگانه شروع به ساختن اکانت جدید نمایید. در این مرحله باید در کادر اول، شماره تماس یا ایمیل خودتان را وارد کنید.

آشنایی با آیکونهای صفحه اینستاگرام

ه این نکته توجه کنید که در صورت تبدیل حساب کاربریتان به اکانت های business و creator، اکانت شما عمومی می شود. با وارد کرد روز، ماه و سال تولد خود به تاریخ میلادی از این مرحله نیز عبور کنید تا اکانت شما تکمیل شود. تاثیر شبکه های اجتماعی بر کسب و کار آنلاین به گونه ای شده است که هر کسب و کار اعم از حرفه ای یا یک کسب و کار کوچک و … 15) به شما تبریک می گوییم، شما موفق به ساخت اکانت دوم اینستاگرام خود شدید. 14) اینجا می توانید با زدن برروی گزینه OK رمز عبور خود را ذخیره کنید در غیر اینصورت برروی Skip بزنید.

  • در این مرحله از شما خواسته می‌شود که یک گذرواژه برای حساب کاربری خودتان ایجاد کنید.
  • اگر اکانت فیسبوک دارید میتوانید روی گزینه connect to facebook کلیک کنید البته یادتون نره قبلش فیلترشکن رو فعال کنید.
  • انتقال فایل بین دو کامپیوتر با مودم ؛ آموزش شبكه كردن …
  • خوب شما موفق شدید با استفاده از آموزش ساخت اکانت اینستاگرام، صاحب یک صفحه مخصوص به خود در اینستاگرام شوید.
کلیه حقوق این سایت برای شرکت “بهسازان مجازی فناوری اطلاعات آمارد” محفوظ می‌باشد. در فیلد دوم باید نام خود را به‌صورت کامل وارد کنید. این بخش با نام Full Name مشخص شده است که خود گویای ماجرا است!

http://amoozesh-agrcs.irاگر شما هنوز به این شبکه بزرگ و موثر اجتماعی، نپیوستید، می توانید برای ورود به دنیای جذاب و سرگرم کننده اینستاگرام، همراه ما باشید با آموزش ساخت اکانت اینستاگرام. در توضیحات فوق ایجاد حساب کاربری اینستا با کامپیوتر به شما عزیزان آموزش داده شد که اگر در این خصوص با مشکلی مواجه شدید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید. همچنین در ادامه میتوانید به اطلاعات مربوط به ساخت اکانت با گوشی دسترسی داشته باشید که تفاوت چندانی با یکدیگر نخواهند داشت اما برای راحتی شما عزیزان آموزش ساخت با گوشی نیز در ادامه قرار گرفته است. آموزش ساخت اکانت اینستاگرام جدید روند ساده‌ای دارد و در چند دقیقه می‌توانید یک حساب کاربری برای خودتان درست کنید. البته توجه کنید که برای داشتن حساب کاربری در اینستاگرام باید ایمیل داشته باشید. ساخت حساب کاربری اینستاگرام با گوشیپس از دانلود و نصب اپ اینستاگرام آن را اجرا کنید.

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام برای ورود به دنیای جذاب تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید