آموزش ساخت حساب کاربری اینستاگرام از طریق کامپیوتر و گوشی | instaa

آیا شما نیز از این شبکه اجتماعی محبوب استفاده می‌کنید؟ خوشحال می‌شویم نظرات و تجربه‌های خود را با ما و دیگر خوانندگان مجله به اشتراک بگذارید. انتخاب بین همگام‌سازی مخاطبان با اکانت اینستاگرام یا عدم مجله خبری اینستا همگام‌سازی، مرحله بعد شما در روند ساخت اکانت اینستاگرام بدون شماره است! اگر می خواهید مخاطبان خود را به‌راحتی پیدا کنید، روی گزینه ادامه و پیدا کردن مخاطبان یا Continue and sync Contacts کلیک کنید.

http://amoozesh-agrcs.irاگر تا کنون برای ساخت اکانت اینستاگرام اقدام نکرده‌اید و با روند مراحل ساخت اکانت آشنایی ندارید، با همیاب24 همراه باشید تا بتوانید از طریق گوشی یا کامپیوتر اکانت اینستاگرام خود را داشته باشید. وقتی مرحله قبل را انجام دادید، تقریباً مرحله اصلی ساخت اکانت اینستاگرام را پشت سر گذاشته‌اید و اکنون وارد جزئیات شده‌اید در این مرحله باید تاریخ تولد خودتان را وارد کنید و سپس روی دکمه Next کلیک کنید. همان‌طور که گفتیم لازم نیست هم ایمیل و هم شماره موبایلتان را وارد کنید، استفاده از یکی از آن‌ها کافی است. فقط درنظر داشته باشید که ایمیل یا شماره‌ تلفن ثبت شده باید معتبر باشند؛ چراکه برای تائید هویت، کدی به آدرس ایمیل یا شماره تلفن فرستاده می‌شود که برای تکمیل فرایند ثبت‌نام به آن نیاز دارید.

کادر بعدی مربوط به نام کامل شما است، سپس در کادر بعدی نام کاربری شما قرار می‌گیرد و در کادر آخر هم باید گذرواژه خودتان را وارد کنید. اگر گوشی موبایلتان آیفون از برند اپل است، باید به اَپ‌استور بروید و پس از جست‌و‌جوی واژه Instagram برنامه را دانلود کنید. برای سیستم عامل IOS هم برنامه‌های مشابه ایرانی وجود دارند که می‌توانید این اپلیکیشن را از آن‌ها دانلود کنید.

آیا نوع اکانت اینستاگرام را قبل از ساخت آن باید مشخص کنیم؟

این بدین معنی است که اینستاگرام از لیست مخاطبان شما آنهایی که عضو اینستاگرام هستند را یافته و به شما معرفی می کند. پس از ساخت اکانت هم امکان فعال کردن این گزینه را دارید. اکنون در این صفحه می توانید انتخاب کنید که می خواهید اکانت خود را با استفاده از شماره موبایل خود ایجاد کنید و یا با ایمیل. ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید و دکمه next را لمس کنید.

  • اگر مثل اکثر مردم دنیا، می‌خواهید عضو شبکه اجتماعی اینستاگرام شوید، باید با روند ثبت‌نام در این شبکه اجتماعی محبوب آشنا باشید.
  • آیا شما نیز از این شبکه اجتماعی محبوب استفاده می‌کنید؟ خوشحال می‌شویم نظرات و تجربه‌های خود را با ما و دیگر خوانندگان مجله به اشتراک بگذارید.
  • و سرانجام از صفحه های باز و صفحه اصلی فید اینستاگرام خود گذشته اید.
  • بنابراین در باکس اول تنها ایمیل خود را وارد می‌کنیم و بدون نیاز به ثبت شماره، حساب اینستاگرام خود را می‌سازیم.
  • لازم به ذکر است بدانید اگر در این خصوص با سوال یا مشکلی مواجه شدید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید که به تمامی سوالات شما در این خصوص پاسخ داده میشود.
اگر در این زمینه و ترجمه توضیحات با مشکل مواجه هستید میتوانید در ادامه که آموزش ساختن اکانت اینستاگرام بطور کامل برای شما بازگو شده است دسترسی داشته باشید. بسیاری از افراد بعد از دانلود و نصب اینستاگرام ، درگیر این موضوع بوده و میخواهند اکانت ج… برای ساختن اکانت اینستاگرام از طریق کامپیوتر، باید یک دستگاه متصل به اینترنت داشته باشید. شما می‌توانید از طریق وب وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید. حالا دیگه رسیدیم به مرحله آخر نحوه ساخت اکانت اینستاگرام.

اکانت های Creator و Business

دیدگاهتان را بنویسید