آموزش ساخت اکانت اینستاگرام در موبایل و کامپیوتر دیدوگرام | instaa

این نام در آینده، در بخش ویرایش پروفایل قابل تغییر است. اگر حسابی از قبل دارید و اکنون می‌خواهید به آن متصل شوید. شما می‌توانید با وارد کردن نام کاربری، شماره تماس و یا ایمیل مربوط به آن حساب، به همراه گذرواژه مربوط وارد حساب خود شوید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی گزینه Change username، نام کاربری یا رمز عبور خود را تغییر دهید.

گام اول آموزش ساخت اکانت اینستاگرام

بقیۀ اطلاعات موردنیاز برای ساخت اکانت اینستاگرام را وارد کنید. اطلاعات لازم برای ایجاد حساب کاربری اینستاگرام را وارد کنید. 1.6 بقیۀ اطلاعات موردنیاز برای ساخت اکانت اینستاگرام را وارد کنید. 1.5 اطلاعات لازم برای ایجاد حساب کاربری اینستاگرام را وارد کنید. اکنون حساب کاربری اینستاگرام شما آماده استفاده است.

http://amoozesh-agrcs.ir

لازمه حضور در هر شبکه اجتماعی، داشتن اکانتی در آن شبکه است. اکانت‌ها به‌نوعی هویت افراد در این شبکه‌ها محسوب می‌شوند و قاعدتاً شما نمی‌توانید بدون هویت در جامعه‌ای حضور داشته باشید. ساختن اکانت اینستاگرام کار ساده‌ای است، فقط کافی است مراحلی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم را به‌دقت اجرا کنید. ضمنا در هر مرحله از کار در صورتی که اینستاگرام بخواهد آدرس را در اپلیکیشن اینستاگرام باز کند، نباید این اجازه را به اینستاگرام بدهید و باید آن را Deny کنید. ساخت اکانت با استفاده از شماره موبایل و ساخت اکانت اینستاگرام بدون شماره موبایل و با استفاده از ایمیل.

ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر از طریق سایت

اگر در داخل فیس بوک یک حساب کاربری لاگین شده دارید، می‌توانید به کمک این بخش دوستان خودتان در فیس بوک را در اینستاگرام هم دنبال کنید، در غیر این صورت روی گزینه Skip بزنید تا از این مرحله عبور کنید. علاوه بر این با انتخاب گزینه همگام سازی مخاطبین، سایر مخاطبان شما نیز از عضویت شما در اینستاگرام باخبر خواهند شد. در این مرحله اینستاگرام مجله خبری اینستا از شما می‌پرسد آیا قصد دارید اکانت جدیدی بسازید یا وارد حساب‌هایی بشوید که از قبل ساخته‌اید. خب برای ساخت اکانت جدید باید روی گزینه ایجاد حساب جدید یا Create New Account کلیک کنید. اولین روش برای ثبت نام و ورود به دنیای جذاب اینستاگرام؛ خود اپلیکیشن اینستاگرام است. ما این‌جا مراحل ساخت اکانت را گام به گام توضیح می‌دهیم.

  • 💡سعی کنید از ایمیلی برای ساخت اکانت اینستاگرام استفاده کنید که قبلا با اون حسابی در اینستاگرام نساخته باشید.
  • در این مقاله، با مراحل ساخت حساب کاربری اینستاگرام با کمک گوشی هوشمند آشنا خواهید شد.
  • البته برای ساخت اکانت اینستاگرام گزینه دیگری هم وجود دارد که وارد شدن توسط اکانت فیسبوک است.
  • یک نام کاربری انتخاب کنید و روی Sign up کلیک کنید.
  • در صفحه بعدی ، می توانید عکس نمایه خود را اضافه کنید.

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بهترین و پرطرفدارترین رسانه‌های اجتماعی بوده که تاکنون وارد بازار شده و مورد استفاده قرار گرفته است و روش های ساخت اکانت اینستاگرام نیز بسیار زیاد است. در مقاله قبل از سری آموزش رایگان اینستاگرام به صورت کامل به معرفی انواع اکانت های اینستاگرام پرداختیم و در این مقاله قصد داریم نحوه ساخت اکانت اینستاگرام را به صورت کامل و به صورت تصویری توضیح دهیم. چنانچه این سوال برای شما هم وجود دارد که چگونه اکانت اینستاگرام بسازیم، بدانید که راه را درست آمده‌اید و این مقاله، همانی است که دنبالش می‌گشتید. در این مقاله شیوه ساخت اکانت اینستاگرام با گوشی هوشمند و کامپیوتر (مرورگر) را توضیح خواهیم داد و تمامی روش های مختاف آن را نیز بررسی می‌کنیم. اینستاگرام در بدو راه‌اندازی شبکه‌ اجتماعی موبایل محوری بود؛ یعنی دیوایس اصلی‌ای که اینستاگرام باید روی آن اجرا میشد موبایل بود.

دسترسی سریع

دیدگاهتان را بنویسید