آموزش تصویری ساخت کانال تلگرام خصوصی و عمومی تکنولایف | instaa

در این بخش می‌توانید فولدر جدید بسازید و کانال‌ها، گروه‌ها یا چت‌ها و بات‌ها را به آن‌ها منتقل کنید. این فولدرها در صفحه‌ی اصلی تلگرام، در بالای چت‌ها نشان داده می‌شوند. برای آنکه مخاطب جدیدی به Contactهای تلگرام خود اضافه کنید، دو راه پیش رو دارید. راه اول برای حالتی است که تنها یک شماره تلفن از شخص مورد نظر دارید. راه دوم برای زمانی است که مشغول چت با شخصی هستید که شماره‌ی شما را ذخیره دارد. دومین گزینه‌ی این منو به شما امکان می‌دهد افرادی را که هنوز در تلگرام عضو نشده‌اند به این پیام‌رسان دعوت کنید.

  • در صفحه‌ی تنظیمات تلگرام از طریق گزینه‌ی Change Profile Photo امکان تغییر تصویر پروفایل برای شما فراهم است.
  • تلگرام در حالت عادی پین کردن حداکثر پنج چت را ممکن می‌کند، اما اگر نسخه‌ی پریمیوم را بخرید، پین کردن ۱۰ چت امکان‌پذیر می‌شود.
  • دومین گزینه‌ی این منو به شما امکان می‌دهد افرادی را که هنوز در تلگرام عضو نشده‌اند به این پیام‌رسان دعوت کنید.
  • اما به جز این موارد، تلگرام ویژگی هایی دارد که انحصاری بوده و در دیگر پیام رسان ها وجود ندارد.

چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. تلگرام به صورت کلی توسط دو فرد اصلی با نام‌های نیکلای دورف و پاول دورف پشتیبانی و هدایت می‌شود. نیکلای دورف از نظر مسائل فنی و تکنیکی مجموعه توسعه دهنده برنامه تلگرام را هدایت می‌کند و پاول دورف حمایت مالی ایدئولوژیک مجموعه را بر عهده دارد. آقای نیکولای دورف پروتکل داده‌های سفارشی و منحصر به فرد را برای تلگرام ایجاد کرده است که متن باز، فوق‌العاده امن و بهینه سازی شده به منظور ارتباط همزمان با مراکز داده مختلف محسوب می‌شود.

امکانات

نکته‌ی مهم دیگر اینکه امکان خریدوفروش نام‌های کاربری کلکسیونی ازطریق پلتفرمی جدید فراهم است. برای این کار کافی است بعد از مراجعه به پروفایل چت، گروه یا کانال، از منوی سه‌نقطه، گزینه‌ی Report را انتخاب کنید. پاسخ دادن به پیام‌ها (ریپلای کردن)ریپلای کردن پیام‌ها در تلگرام یکی از ابزارهای مفیدی است که به کمک آن می‌توانید به‌صورت مشخص‌شده به یک پیام پاسخ دهید.

آموزش مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود و سایر کاربران

اما شاید به خاطر برخی از ویژگی های مجله خبری اینستا حرفه ای، مجبور به استفاده از این برنامه باشید، پس روش ساخت کانال تلگرام حرفه ای را هم به شما آموزش خواهیم داد. یک ربات تلگرامی نوعی چت در تلگرام است که به طور خودکار کارهایی را انجام می‌دهد. به کمک آن‌ها افراد می‌توانند موزیک جستجو کنند، متن‌ها را بررسی کنند یا هر کار دیگری که برایشان تعریف شده‌ است انجام دهند. ربات‌های پیچیده‌تری هم وجود دارند که با کاربران ارتباط برقرار می‌کنند و حتی به سؤالات مشتریان جواب می‌دهند. همانطور که مشاهده نمودید، تلگرام برای جذب کاربران جدید و همچنین حفظ کاربران فعلی، قابلیت‌های موجود در اپلیکیشن خود را افزایش می‌دهد. تمامی قابلیت‌های ذکر شده در تمام نسخه‌های تلگرام (اندروید، ios، لینوکس و ویندوز) قابل استفاده هستند.

http://amoozesh-agrcs.irزومیت آموزش جامعی تهیه کرده است که به کمک آن می‌توانید تنها در ۱۰ دقیقه پوسته‌ی موردنظر خود را به‌طور تمام و کمال تهیه کنید. در نهایت به‌لطف گزینه‌ی Contacts می‌توانید مخاطبانی را که در تلگرام دارید، برای فردی دیگر بفرستید. در صورتی که قصد ارسال ویس طولانی‌تری را دارید نیز می‌توانید بعد از شروع ضبط، با کشیدن انگشت خود به سمت بالا (آیکون قفل) حالت ضبط را قفل کنید. برای پاک کردن پیام، انگشت خود را روی آن نگه دارید و روی گزینه‌ی Delete بزنید. گزینه‌ی اول پیام را دوطرفه پاک می‌کند و گزینه‌ی دوم صرفا باعث پاک شدن پیام برای شما می‌شود. با مراجعه به منوی Stickers and Emoji به تنظیمات استیکرها و ایموجی‌ها دسترسی خواهید داشت.

دانلود آهنگ آهو موزیک

دیدگاهتان را بنویسید