کسب درآمد از شبکه های اجتماعی را از امروز آغاز کنید رسانه کسب درآمد | instaa

هر گونه اختراع بشری در ابتدا باعث بوجود آمدن مشکلاتی می شود اما پس از تثبیت و فرهنگ سازی و همچنین محیا شدن بستری مناسب می توان در کسب و کار از آن بهره برد. باید به این نکته اشاره کنیم که در ایران و سایر کشورها ضریب نفوذ زنان از مردان بیشتر است و بیشترین مخاطب این نوع از رسانه ها را زنان تشکیل می دهند. 10) فیروزآبادی، حسن، 1384 «پژوهش بررسی سرمایه اجتماعی در ایران و راههای ارتقای آن»، تهران. 9) شکرخواه، یونس، 1380 «از آغاز تا روزگار اینترنت، دروازه­بانی در رسانه‌های خبری جهان»، فصلنامه پژوهش و سنجش، سال هفتم، شماره1832، 21 خرداد. در تاریخ معاصر، وسایل ارتباط­جمعی در بقا و یا فنای دولت‌ها و دولتمردان تأثیرگذاری خاصی داشته و به کرات دیده شده که در جوامع دموکراتیک، رسانه­ها نقش نیرو و اهرم قوی فشار را در سوق دادن جریانات سیاسی بر عهده می­گیرند.

http://amoozesh-agrcs.irامروزه در دنیا و اغلب کشورها، فیس بوک بزرگترین و محبوب ترین شبکه اجتماعی با بیش از یک میلیارد کاربر است. اما در ایران شبکه ی اجتماعی اینستاگرام نوعی از سرویس های اجتماعی است که محبوب و قابل دسترس عموم می باشد. ضریب نفوذ شبکه های اجتماعی در ایران نیز جالب توجه است زیرا طبق آمار حدود 30 میلیون ایرانی کاربر فعال این شبکه ها هستند. تعداد آنها در کشورمان چیزی در حدود 200 رسانه ی داخلی و خارجی است که اینستاگرام و تلگرام و اخیرا واتس اپ پر طرفدارتر هستند. یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی در ایران است که به خاطر دسترسی راحتش توانسته بیش از بقیه شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار بگیرد. اینستاگرام در آغاز کار خود، فقط یک سیستم اشتراک‌گذاری عکس بود که بعدها امکان اشتراک‌گذاری ویدئو و چت خصوصی، به صورت امکانات جانبی به آن افزوده شدند.

۱- پلتفرم Mastodon جایگزین توییتر

در قوانین جدید اطلاعات افراد نه تنها به صورت امن و محرمانه نزد واتس اپ نمی ماند، بلکه با فیسبوک به اشتراک گذاشته می شود. دیسکورد یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌هایی است که در حال حاضر بیش از ۲۵۰ میلیون کاربر دارد و هر هفته دست‌کم یک میلیون به کاربران آن اضافه می‌شود. این سرویس برای انجام گفتگوهای متنی و صوتی توسط گیمرها طراحی شده است، ۱۰۰% رایگان و ایمن است و هم با دسک تاپ و هم تلفن همراه کار می‌کند. این یک جایگزین عالی و رایگان برای سرویس‌های ممتازی مثل TeamSpeak است.

  • در واقع به خاطر اینکه امکان ایجاد سرگر‌می در آن وجود ندارد، افرادی که در آن فعالیت دارند صرفا جهت فعالیت‌های مهم شرکت دارند.
  • طبق آخرین آمار، این شبکه اجتماعی بزرگ ماهانه ۲٫۵ میلیارد کاربر فعال دارد که در نوع خود بی نظیر است.
  • اما جدا از اشتیاق واقعی برای ایجاد صنایع خلاق به‌طور صریح‌تر و شایسته سالارتر، Pip Jamieson بنیان‌گذار آن، این پلتفرم را در سال ۲۰۱۴ در انگلستان راه‌اندازی کرد.
  • کاربران می‌توانند در این پلتفرم به اشتراک‌گذاری و آپلود ویدئوها بپردازند.

در حقیقت تنها داده‌ای که شما در اختیار توسعه‌دهندگان سیگنال قرار می‌دهید شماره تلفنتان است که حتی در این مورد هم سیگنال به دنبال راهی برای تغییر این موضوع است. می‌خواهد سرورهای مخاطبین را رمزگذاری کند تا با اینکار مجله خبری اینستا زمانی که دولت‌ها یا سازمان‌ها خواستار دسترسی به داده‌های کاربران باشند، سیگنال دیتایی نداشته باشد که در اختیارشان قرار دهد. در سال 2014 شرکت واتساپ توسط شرکت متا، صاحب فعلی فیسبوک و اینستاگرام، خریداری شد.

فضای سبز دانشگاه فردوسی هم زنانه مردانه شد!

این یک پلتفرم رسانه‌های اجتماعی مبتنی بر جستجو و کشف است که شما را قادر می‌سازد مکان‌های ایده آل را پیدا کنید و به همراه دوستان و عزیزانتان به آنجا بروید. همچنین نتایج مناسبی را در جستجوی بهترین فروشگاه‌های مواد غذایی ، جاهای تفریحی شبانه و جاهای دیگر در منطقه خود برای شما ارائه می‌دهد. ویژگی شبکه اجتماعی در حال حاضر در برنامه جداگانه‌ای به نام اسوارم در دسترس است. LinkedIn به‌سادگی یکی از معروف‌ترین سایت‌ها یا برنامه‌های شبکه های اجتماعی حرفه‌ای است و به بیش از ۲۰ زبان در دسترس می‌باشد. این سرویس توسط متخصصان در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان یک پلتفرم ایده آل برای ارتباط با کسب‌وکارهای مختلف ، مکان‌یابی و استخدام گزینه‌های ایده آل و غیره به کار می‌رود و دارای بیش از ۴۰۰ میلیون عضو است. یک سایت حرفه‌ای شبکه اجتماعی که ویژگی‌های مشابه لینکدین دارد، با این تفاوت که بخش اعظیم کاربران آن در سوئیس، اتریش و آلمان هستند.

درباره شرکت رایا مارکتینگ بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید