چگونه در اینستاگرام آواتار بسازیم | instaa

هدف از طراحی تم منسجم این است که توجه کاربر جلب شود و بتواند در لحظه اول، تشخیص دهد که موضوع پیج شما چیست. برای ساخت تم، قبل از هر کاری، باید به ساختار کلی صفحه فکر کنید و برای آن برنامه ریزی نمایید. اینستاگرام زمانی که کوین سیستروم و مایک کرایگر روی پروژه چندمنظوره اچ تی ام ال۵ که Burbn نام داشت و در واقع مربوط به عکاسی با موبایل بود، در سان فرانسیسکو گسترش یافت. مایک کرایگر باور داشت که پروژه Burbn شبیه به برنامه فوراسکوئر است با این تفاوت که ویژگی های بیشتری می تواند داشته باشد. واژه اینستاگرام ترکیبی از دو واژه Instant Camera و Telegram به معنی پیام رسانی فوری از راه عکس و دوربین است. هم اکنون شما محتواهایی را مشاهده می‌کنید که اینستاگرام فکر می‌کند شما آن‌ها را دوست دارید.

جدیدترین گوشی‌های سامسونگ به ایران می‌آیند

اگر می‌خواهید این الگوریتم را دور بزنید، نوشتن کپشن های عالی نیز یک راه کاربردی است. اگر یک عنوان جذاب داشته باشید مردم بیشتر تمایل به خواندن آن دارند و وقت بیشتری برای مطالعه‌ی تمام آن متن صرف می‌کنند. به نظر می‌رسد که اینستاگرام از الگوریتمی مشابه فیسبوک در این خصوص استفاده می‌کند چرا که میزانی که دیدن پست شما چقدر طول می‌کشد را نیز محاسبه می‌کند.

آموزش‌های مرتبط با اینستاگرام

آبادیس افزونه ای کاربردی برای مرورگرهای فایرفاکس و کروم، اپلیکیشن موبایل و همچنین ربات تلگرام دیکشنری و مترجم طراحی کرده است که میتوانید از لینک های بالا دانلود کنید. حذف یکجای درخواست‌های فالو، مدیریت استوری و از همه مهم‌تر، ارسال پست اتوماتیک و زمانبندی شده جزو امکانات دیگری است که با دانلود ربات اینستاگرام اینبو به دست می‌آورید. علاوه بر این، شخصی سازی‌هایی که می‌توانید روی تنظیمات ربات انجام دهید آن را به یک همراه اینستاگرامی بی‌نظیر تبدیل می‌کند. داشتن یک ربات همه کاره اینستاگرام چیزی نیست که کسی از آن بدش بیاید.

تلویزیون اینستاگرام

چه قصد به اشتراک‌گذاری ویدیو را داشته باشید و چه عکس، امکان استوری کردن آن وجود دارد. به این ترتیب، این محتوا به مدت ۲۴ ساعت توسط دیگران قابل دیدن خواهد بود. پس از آن‌ نیز البته می‌توانید با درست کردن یک هایلایت هر استوری که خواستید را مجله خبری اینستا به هایلایت مربوطه بیفزایید تا در آینده هم دیگران بتوانند آن را ببینند. قابلیت هایلایت برای درست کردن آلبوم‌های مختلف از استوری‌ها بسیار کارآمد است. شبکه‌های اجتماعی توانسته‌اند ارتباطات روزمره ما انسان‌ها را دست‌خوش تغییر قرار دهند.

  • کاربران می‌توانند به صورت زنده با استفاده از دوربین گوشی خود پخش زنده در حساب کاربری اینستاگرام‌شان داشته باشند که خود یک ویژگی بسیار جالب و جذاب به شمار می‌رود.
  • هیچ شکی باقی نمانده (جای سوالی نیست) که پست‌های اینستاگرام دیگر دیگر نمی‌توانند میزان مواجهه‌ای را که مورد استفاده قرار می‌گیرند، دریافت کنند.
  • به آیکون ذره بین در پائین صفحه اصلی خود ضربه بزنید، این کار شما را به صفحه جستجوی عمومی می برد.
  • شما با ساخت حساب کاربری در اینستاگرام، می‌توانید علاوه‌بر به اشتراک‌گذاشتن تصاویر یا ویدیوهای مد نظر خود، حساب‌های کاربری دیگران را نیز دنبال کنید.
  • می توانید برای یک مکان خاص جستو کنید، یا می توانید روی یک عکس موجود جغرافیایی کلیک کنید.
چرا که دیدن یک ویدیو از دیدن یک عکس بیشتر طول می‌کشد و بر اساس الگوریتم اینستاگرام پیش می‌رود. اگر پست شما به محض انت.شار، لایک و کامنت های زیادی دریافت کند، الگوریتم جدید اینستاگرام آن را با کیفیت و جذاب تشخیص می‌دهد، پس پست شما به تعداد زیادی از فالوورهای شما نشان داده خواهد شد. اما مهم‌ترین نکته‌ی این کار این است که پست‌های شما در صفحه‌ی اصلی آن‌ها بیش از پیش نمایش داده می‌شوند. راه دیگری که باعث می‌شود تعداد فالوئرهای شما بیشتر شود و ارتباط شما با آن‌ها محکم‌تر شود، دادن لینک مستقیم به محصولات خاص و مورد نظر می‌باشد. این روش نیز کمک می‌کند تا پست‌های شما در صفحه‌ی هوم یا تایملاین آن‌ها ظاهر شود. یک روش عالی و کاربردی برای دور زدن الگوریتم جدید اینستاگرام این است که از ویژگی‌های استوری اینیستاگرام، از جمله رأی گیری، swipe up و… استفاده کنید چرا که با کاربران تعامل زیادی برقرار می‌کنید.

http://amoozesh-agrcs.ir

دیدگاهتان را بنویسید