هر آنچه درباره تلویزیون شهری باید بدانید | asilight

هر آنچه درباره تلویزیون شهری باید بدانید | asilight

با این توصیف قیمت فروش تلویزین شهری کاملا به نوع کاربرد و محیط استفاده بستگی تلویزیون شهری سیار یا پرتابل دارد. با توجه به این که این تلویزیون ها در اندازه های بزرگ در سطح شهر نصب می شوند به راحتی می توانند توجه رهگذران و رانندگان را به خود جلب کنند و از این لحاظ می توان آن را روشی موثر برای تبلیغات دانست. در تبلیغات به وسیله ی نمایشگرهای الکترونیکی باید به کیفیت تصویر، شدت نور بالا، وضوح نمایش تصویر و متن و … توجه کرد ٬ تا تاثیر تبلیغات بیشتر شود.

  • همچنین طول عمر محصول بالا بوده و در صورت نگهداری درست و اصولی آسیبی به آن وارد نمی‌شود.
  • انتخاب بهترین محل و زاویه نصب می‌تواند عملکرد بالایی را برای تبلیغات محیطی ایجاد کند.
  • در تلویزیون های غول پیکر شهری با ابعاد بزرگ و خیلی بزرگ معمولا از سازه های کابینتی استفاده می گردد .
  • شرکت پارسه با داشتن تیم تخصصی در زمینه ساخت و اجرای انواع نمایشگرهای شهری فعالیت می کند که شما می توانید به صورت مستقیم نسبت به سفارش و همچنین دریافت مشاوره های لازم اقدام کنید.

تمام تلاش خود را جهت هر‌چه بهتر عملی کردن خواسته‌های مشتریان در‌این زمینه به‌کار بسته‌ایم. که از ان جمله می‌توان به واردات قطعات این فیلد از برندهای معتبرمانند هایک ویژن، کایلیانگ، چیانگلی، میعاد، GKGD و … که دارای کیفیت بالا ، ساعات کار طولانی مطابق با استانداردهای جهانی و به صورت کاملا انحصاری و بدون واسطه اشاره کرد. تلویزیون شهری به تلویزیون های غول پیکر و بزرگی گفته می‌شود که در معابر اصلی ، میدان‌ها ، چهار راه‌های شلوغ شهر وپارک ها نصب می‌شود. در این مرحله با کمک پنل‌های کامپوزیت پایه نمایشگر و صفحه اصلی نما می‌شوند، تا تلویزیون شهری به لحاظ ظاهری زیبا شود.

تلویزیون شهری 4 بعدی:

همچنین برای محافظت از جان اپراتوری که کار تعمیر و نگهداری تلویزیون را برعهده می‌گیرد نیز باید پلکان مطمئن و نرده‌های حفاظتی نصب نمود. فروش تلویزیون های تبلیغاتی، نصب و راه اندازی تلویزیون های تبلیغاتی برای تمام اصناف وارسال به تمام نق… قابل ذکر است استفاده از این مدل نمایشگرها هیچ محدودیتی نداشته و امکان استفاده در محل هایی که حتی دسترسی به برق ندارد هم امکان پذیر است، چرا که تجهیزات لازم جهت کار این مدل نمایشگرها در ماشین حمل آن تعبیه شده است.

همانطور که در بالا اشاره شد یک ماژول SMD از قرارگیری LEDها در کنار یکدیگر شکل می‌گیرد. فاصله بین این LED ها بر حسب میلی‌متر تعیین می‌شود که اصطلاحا به آن دات پیچ گفته می‌شود. در یک ماژول شاهد انواع واشرها برای آب بندی و جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل ماژول هستیم. همچنین با کمک یک برد PCB تمامی LEDها و خازن‌ها در ماژول SMD به یکدیگر متصل می‌شوند. در این محصول یک پایه قوی و چرخدار وجود دارد که می‌توان به راحتی تلویزیون را روی آن نصب کرد و به محل مورد نظر انتقال داد.

ابعاد تلویزیون شهری

امروزه با افزایش روز افزون جمعیت، میزان نیاز افراد به خدمات و کالاها نیز زیادتر شده است. گاها در وقت های شلوغی شهر که خیابان ها مملو اتومبیل می باشند تلویزیون های رنتال ایندور … با توجه به پیشرفت بزرگ در انقلاب اطلاعاتی و دنیای فناوری ، بازاریابی محیطی بر پایه ابزارهای دیجیتال بر تمام بخشهای تجاری جهان تسلط یافته است. هرچه روند بازاریابی و تبلیغات محصول صحیح و قدرتمندتر باشد ، درصد فروش برای سازمان بیشتر و سود بیشتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید