مقالات مرتبط با شبکه‌های اجتماعی مجازی نورمگز | instaa

سرویس‌ها و اپلیکشین‌های مختلفی برای برقراری ارتباط و اشتراک‌گذاری فایل‌های متنی، موسیقی، عکس و ویدیو بین کاربران وجود دارد که به هر کدام از این سرویس‌ها و اپلیکیشن‌ها، «شبکه مجازی» یا «شبکه اجتماعی» می‌گویند. ابتدا به سراغ شبکه های اجتماعی می رویم که بسیاری از کاربران حداقل در یکی از آن ها عضویت دارند و بخشی از روز خود را در آن ها سپری می کنند. همانطور که گفتیم این شبکه ها فصله بین افراد به طور کامل از بین برده اند و کاربران از سراسر جهان را به آسانی به یکدیگر وصل کرده اند. اکنون شما با زدن یک دکمه می توانید به راحتی با کاربران از هر جای دنیا که می خواهید گفت و گو داشته باشید.

منظور از فعالیت در شبکه های اجتماعی چیست؟

در شبکه اجتماعی فوراسکوئر شما می توانید مکان های ایده‌آل را رایگان پیدا کنید و از سفر به آن مکان ها لذت ببرید. این سایت شبکه اجتماعی چینی هم برای کاربران عضو و هم کاربران غیر عضو است. این سرویس کاربران عضو را قادر می‌سازد تا اطلاعات را ثبت کنند و بر اساس موسیقی، فیلم‌ها، کتاب‌ها و اتفاق‌هایی که در شهرهای چین می‌افتد محتوا ایجاد کنند. کاربران غیر عضو دوبان نیز می‌توانند بررسی‌ها و دسته‌بندی‌های کتاب، موسیقی و فیلم‌ها را مشاهده کنند. این سایت رسانه اجتماعی به اشتراک‌گذاری عکس که در بیش از ۲۰ زبان موجود است، برای الهام بخشی یا انگیزه بخشی روزانه به کاربران ایده آل است.

تبلیغات کلیلی در تلگرام

علاوه بر آن، بیش از ناشر، برند و بازاریاب از استامبل آپن برای ارتقای تجارتشان استفاده می‌کنند. استامبل آپن از مه 2007 تا آپریل 2009 توسط شرکت eBay خریداری شد و بعد گارت کمپ جیاف اسمیت و چند سرمایه گذار دیگر آن را دوباره خریدند. بیزشوگر رسانه اجتماعی مفیدی برای صاحبان تجارت کوچک، موسسان شرکت و مدیران است. بیزشوگر در سال 2007 توسط شرکت DBH ساخته شد و در سال 2009 توسط شرکت‌های کوچک LLC خریداری شد. این پلت‌فرم به کاربران اجازه می‌دهد تا ویدئوها، مقالات، پست های وبلاگ، پادکست (صدا یا ویدئوی ضبط شده) محتواهای دیگر را به اشتراک بگذارند وهمچنین به کاربران اجازه ی دیدن و دادن رای به پست های کاربران دیگر را می‌دهد.

حتی بعضا شاهد هستیم که افراد زیادی روی به فعالیت‌های اقتصادی در این بستر آورده‌اند و به افراد بسیار موفقی در این زمینه تبدیل شده‌اند. این شبکه اجتماعی در تلاش است تا جای پیام رسان مجله خبری اینستا های خارجی مانند واتس آپ و تلگرام را در بین کاربران ایرانی بگیرد. این پلتفرم هم اکنون بیشترین کاربر را در میان پیام رسان های داخلی دارد و همین مسئله آن را در لیست ما قرار داده است.

http://amoozesh-agrcs.ir

پیام رسان سروش دارای امکانات و ویژگی های اولیه تلگرام بوده و می تواند امکاناتی همچون ایجاد گروه، سوپرگروه، کانال، مدیریت پیشرفته کانال، تماس صوتی و… این یک سایت شبکه اجتماعی آمریکایی برای علاقمندان به فیلم است.آن‌ها می‌توانند با به اشتراک‌گذاری نظرات و ارزیابی‌های خود در مورد فیلم‌ها با افراد همفکر خود ارتباط برقرار کنند. کاربران آن به احتمال زیاد از فیلم‌ها آگاهی پیدا می‌کنند و در مورد فیلم‌های جدید کسب اطلاع می‌کنند.

  • کاربران در این پلتفرم می‌توانند سوالات خود را مطرح و جواب‌هایشان را دریافت کنند.
  • سادگی، امنیت و حفظ حریم خصوصی، سرعت بالا، پلتفرم های متنوع، امکانات منحصر به فرد مانند کانال و ربات همگی دلایل برتری تلگرام نسبت به شبکه های اجتماعی دیگر است.
  • در چنین شرایطی فضای مجازی شکل می­گیرد و فرهنگ­ها همه از طریق واسطـه­های الکتـرونیکی منتقـل می­شوند و مفاهیـم زمان و مکـان معانی تازه­ای پیدا می­کنند.
  • این نوع تبلیغات نیز بر اساس تعداد دفعاتی که کاربر بر روی لینک درج شده در پست کلیک می کند محاسبه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید