سانیستا اینستاگرام پیشرفته | instaa

این بسیار برای کاربران ناراحت کننده است، چرا که نمی‌توانند پست‌های دوستان و خانواده‌ی خود را ببینید، به کسب و کارها نیز ضربه می زند چرا که نمی‌توانند مشتریان جدیدی جذب کنند. این الگوریتم از همه بدتر برای کسانی است که مدل کسب و کار آن‌ها به میزان بازدید، فالوورهای (بازدیدکنندگان) محتوای آن‌ها بستگی دارد. طبق گفته ی الساندرو پالوزی، اینستاگرام، یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری عکس و ویدئو، در حال برنامه ریزی است که به زودی نسخه توکن های غیرقابل معاوضه ی خود را راه اندازی کند. این توسعه دهنده تلفن های همراه، در یافتن به روزرسانی های تلفن همراه مهارت دارد. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که بر پایه به‌اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو بنا شده است. این شبکه اجتماعی برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ فعالیت خود را آغاز کرد و جالب است بدانید آن اوایل خبری از ویژگی‌هایی مثل ریلز نبود.

http://amoozesh-agrcs.ir

اگر یک کاربر برای شما ایجاد مزاحمت کرده است و نمی خواهید که به پیج شما دسترسی داشته باشد، می توانید دسترسی آنرا به پیج خود برای همیشه ببندید. کپشن به نوشته های زیر پست اینستاگرام گفته می شود که اگر شما یک پیج تجاری دارید و پست هایی که در آن می گذارید مرتبط با بیزینس شما می باشد، باید کپشن نیز در راستای همان محتوای بصری نوشته شود. از این رو به معنای عمیق تر، کپشنف نوشته ای است که در ارتباط با محتوای بصری پست (همان عکس و فیلم پست) نوشته می شود و آنرا توصیف می کند. هنگامی که دنبال کشف افراد جدید برای فالو کردن در اینستاگرام هستید، هیچ چیزی مثل درخواست از دوستان شما وجود ندارد. یک راه سریع برای انجام این کار وجود دارد، با مشاهده آخرین فعالیت های لایک و کامنت گذاری از کسانی که آنها را فالو می کنید.

۲۰ ویژگی پنهان اینستاگرام که باید بدانید

شاید نگران شوید که اگر دیگران در این شبکه اجتماعی پرطرفدار مزاحمتان شوند، چه کار باید بکنید؟ خوشبختانه این برنامه جذاب فکر همه‌جا را کرده است. اگر فردی ناشناس برایتان پیام‌های نامناسب یا تبلیغاتی می‌فرستد، به‌آسانی می‌توانید او را گزارش دهید و بلاک کنید. اینستا هم اکانت فعلی او و هم اکانت‌های دیگری را که بعداً ممکن است بسازد، بلاک می‌کند و او دیگر هیچ‌گونه دسترسی به حساب کاربری شما نخواهد داشت. برای اشتراک‌گذاری یک پست می‌توانید حداکثر ۱۰ فایل تصویر و ویدئو را انتخاب کنید.

برای وقتی که می‌گذرانی برنامه‌ریزی کن

الگوریتم‌های جدید اینستاگرام، تمرکز شدیدی روی اینگیجمنت پیج ها دارند. اینستاگرام امروزه محبوب‌ترین اپلیکیشن شبکه اجتماعی در ایران است. این متن های زیبا بسیار جذاب هستند و باعث جذب فالوور می شوند و می توانند صفحه شخصی شما را هم بسیار با معنی کنند و این متن ها را می توانید برای متن کپشن و یا استوری قرار دهید.

  • اما اگر در قالب مثال بخواهیم بگوییم، تصور کنید که شما تصمیم دارید تا پیج رسمی یونیسف را دنبال کنید تا تمام پست ها و استوری هایی که توسط این پیج منتشر می شوند را مشاهده کنید.
  • سپس براساس این اطلاعات، محتوای تولید شده را در پیج‌های اینستاگرامی مناسب و در زمان درست منتشر کنید.
  • خوشبختانه این برنامه دوست‌داشتنی در ایران فیلتر نیست، بنابراین می‌توانید بدون نگرانی از کیفیت پایین یا قطعی تماس، با دوستانتان صحبت کنید و از حالشان باخبر شوید.
  • می دانم که این نکته ساده به نظر می رسد، اما بیشتر مردم آن را از دست می دهند—خود من هم همین طور بودم تا اینکه یکی از همکاران من این را به من معرفی کرد.
  • اما برای کسانی که قبلاً هرگز از این پلت فرم استفاده نکرده اند، یا برای کسانی که فقط می خواهند مصرف خود را به سطح بعدی ببرند، اینستاگرام برخی از ترفند ها و تنظیمات کمتر شناخته شده ای را دارد.
فارغ از بحث های حاشیه ای و انتخاباتی بعضی از مسئولین و فروکش کردن التهاب بازار سیاست، وقت آن رسیده است که به صورت منطقی به این موضوع پرداخت شود. به طور کلی صفحه اکسپلور و فید بسیار شبیه به هم هستند چرا که الگوریتم طوری رفتار می‌کند که پست‌هایی که برای شما نمایش می‌دهند بر اساسی است که فکر می‌کنند شما آن‌ها را بیشتر دوست دارید. در حال حاضر، کاربران فقط پست‌هایی را می‌بینند که دیگران دنبال کرده‌اند. الگوریتم مجله خبری اینستا به شما بابت استفاده از تمام ویژگی‌های آن پاداش می‌دهد. با انتخاب یک نام مناسب و زیبایی شناسی مداوم می‌توانید بازدیدکنندگان زیادی را به صفحه‌ی خود علاقه مند کرده و آن‌ها را به جمع فالوورهای خود اضافه کنید. علاوه بر این کاربران نیز این امکان را دارند تا هشتگ هایی را که نمی‌خواهند ببینند را مشخص کنند.

ویژگی های Instagram

دیدگاهتان را بنویسید