دانلود اینستاگرام جدید Instagram؛ نصب آخرین بروزرسانی کافه بازار | instaa

اگر می‌خواهید از این کار جلوگیری کنید و حجم اینترنت مصرفی‌تان را کاهش دهید، کافی است وارد بخش Settings حساب کاربری‌تان شوید، از آنجا Account را انتخاب کنید و به Cellular Data Use بروید. در اینجا گزینه Data Saver را فعال کنید تا ویدیوها خودبه‌خود بارگیری نشوند. لایو یا ویدیوی زنده، یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌هایی است که پس از نصب اینستاگرام جدید توجهتان را به خودش جلب می‌کند. اگر می‌خواهید با دنبال‌کنندگان صفحه‌تان صحبت کنید یا از محیط زیبای جایی که هستید فیلم زنده پخش کنید، می‌توانید روی امکان لایو حساب کنید. برای ارسال یک عکس جدید به صورت خصوصی، یک عکس آپلود کنید و شروع به ویرایش آن کنید، همانطور که در هنگام ویرایش یک پست جدید انجام می دهید.

http://amoozesh-agrcs.irFjpanel سورس (منبع) و پنل اصلی خدمات اینستاگرام برای خرید فالوور ارزان و با کیفیت و لایک و ویو و…. در دههٔ ۲۰۱۰، اینستاگرام چهارمین نرم‌افزار پرهوادار موبایلی بوده‌است. اینک Next را بفشارید و منتظر پیام تایید (اگر ایمیل وارد کرده اید، در آدرس ایمیل و اگر شماره تلفن وارد کرده اید، بصورت پیام متنی) باشید و سپس آنرا وارد کنید. در جدول زیر چند نمونه از پیج‌هایی که با جریان همکاری دارند را مشاهده می‌کنید. از آنجا، از شما می خواهد دلیل اینکه نمی خواهید آگهی های بیشتری را ببینید را به اشتراک بگذارید.

وقتی روی نوار جستجو در بالای صفحه کلیک کنید، چهار تب (زبانه) ظاهر خواهد شد. وقتی که “Search” را فشار می دهید، آن همه پست های مهم و جدید را به شما نشان خواهد داد که مکان با برچسب جغرافیایی می باشد. و اگر مایلید آن را قابل مشاهده نکنید، به جای آن “Hide from My Profile” را انتخاب کنید. این فرم جذاب، باعث می‌شود تا بتوانید به آسانی برای پیج خود تم‌سازی کنید.

اطلاعات تماس برنامه‌نویس

سپس گزینه های ذیل برای شما نمایش داده خواهند شد که با انتخاب گزینه اول می توانید عکس جدید را بارگزاری کنید. همچنین اگر تصمیم به حذف عکس پروفایل خود نیز دارید، با گزینه آخر می توانید این کار را انجام دهید. از این رو آیکون و نماد خانه که در تصویر ذیل مشاهده می کنید، مروبط به نمایش پست ها و استوری های جدید می باشد. برای ایجاد حساب کاربری در مجله خبری اینستا، شما می توانید از یک حساب کاربری ایمیل و یا از یک شماره تلفن استفاده کنید. از این رو اگر تصمیم به وارد کردن شماره تلفن دارید، باید گزینه Phone را انتخاب کنید و بلعکس اگر تصمیم به وارد کردن آدرس ایمیل خود دارید، بایستی گزینه Email را انتخاب و سپس آنرا وارد کنید.

  • برای un-Like هر پستی که دوست دارید، به سادگی به پست بروید و نماد قلب را از زیر آن بردارید.
  • در واقع اینستاگرام تاثیر شدیدی بر فرهنگ عامه گذاشته و حتی در به شهرت رسیدن بسیاری از افراد نیز تاثیرگذار است.
  • کاربر می‌تواند با انتخاب گزینه‌ی Don’t Show For This Hashtag آن پست را مشخص و علامت گذاری کند.
  • هر چه که انتخاب می‌کنید در این ویژگی‌های جدید اضافه کنید، فقط مطمئن شوید که آن‌ها هنوز برای مخاطبان شما ارزش دارند.

یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌هایی که پس از بروزرسانی اینستاگرام می‌بینید، امکان ساخت Guide یا همان راهنما است. اگر یک پیج تجاری دارید، با این ترفند جالب به‌آسانی می‌توانید پست‌های خود را به‌صورت موضوعی دسته‌بندی کنید و با دنبال‌کنندگانتان به اشتراک بگذارید. با استفاده از این بخش امکان جستجو و دسترسی به افراد و هشتگ‌ها را خواهید داشت. برنامه اینستا می‌تواند علاقه‌مندی‌ها و مطالب موردپسند شما را از رفتار گذشته‌تان بفهمد و بر همین اساس، پست‌ها و استوری‌های مرتبط را از سراسر این شبکه اجتماعی، به شما نمایش دهد. پس از نصب اینستاگرام با یک ویژگی جالب به نام هشتگ آشنا می‌شوید.

آپشن های مخفی اینستا

دیدگاهتان را بنویسید