جدیدترین قابلیت های تلگرام که از آن‌ها خبر ندارید! گاو بنفش | instaa

این روش بی‌نقص نیست؛ چون تنها برای پیام‌های متنی کاربرد دارد و دررابطه‌با استیکر یا فایل، کمکی به کاربر نمی‌کند. ری‌اکشن به پیامری‌اکشن با ایموجی یکی از قابلیت‌های نسبتا جدید مجله خبری اینستا محسوب می‌شود. این قابلیت‌ نه‌تنها در گروه و چت‌های شخصی بلکه در کانال‌ها نیز کاربرد دارد. برای ری‌اکشن به پیام کافی است انگشت خود را برای مدتی کوتاه روی آن نگه دارید تا فهرست ایموجی‌ها ظاهر شود. به‌علاوه، کاربران نسخه‌ی پریمیوم می‌توانند با ایموجی‌های متنوع‌تری به پست‌ها و پیام‌ها واکنش نشان دهند. فوروارد کردن پیام‌هادر تلگرام امکانی به نام «فوروارد» وجود دارد.

سایر تنظیمات

حالا اگر کانال شما پابلیک یا همان عمومی باشد می توانید لینک مورد نظر خودتان را بسازید، اما اگر روی private یا همان خصوصی باشد، فقط می توانید آن را کپی کنید و نمی توانید آن را تغییر دهید. پس از رسیدن تلگرام به ۵۰۰ میلیون کاربر فعال مؤسس تلگرام گفت برای ادامه فعالیت‌ها، این پیام‌رسان از ۲۰۲۱میلادی شروع به درآمدزایی می‌کند. سومین آیکون در منوی ابزار تلگرام، شما را وارد صفحه‌ی اصلی این اپلیکیشن می‌کند.

نشان دادن یا نشان ندادن نام کاربری ما در بالای پیامهایی که دیگران از جانب ما به دیگران ارسال می کنند و تعیین استثاء ها. پیام های کانالهای عمومی تلگرام به سهولت میتواند در هر صفحه اینترنتی که از ابزارک این برنامه استفاده می کنند، تعبیه شوند. تمامی حقوق این سایت متعلق به مدیر وب است تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام

از برگه شماره تلفن ها، گزینه چت مخفی جدید و سپس نام فرد مورد نظرتان را انتخاب بفرمائید. هر گونه پیامی که در این صفحه ارسال شود رمزگذاری می گردد به این معنی که هیچ فرد دیگری حتی خود تلگرام به گفتگو دسترسی نخواهد داشت و شما همانند گفتگو معمولی در اینجا نیز قادر به ارسال انواع محتواهای تحت پوشش تلگرام خواهید بود. تلگرام حرفه ای یک برنامه پیام رسان درست مانند تلگرام است، اما رسمیت ندارد و پیشنهاد نمی کنیم که از برنامه تلگرام حرفه ای استفاده کنید، زیرا پیام ها و اطلاعات شما در خطر است و به راحتی قابل هک شدن و سواستفاده است.

  • یکی از ابزارهایی که تلگرام را از سایر ابزارهای موجود متمایز کرده است کانال است.
  • بنابراین اگر در دریافت کد با تأخیر مواجه شدید، ممکن است چنین موضوعی برای شما پیش آمده باشد.
  • خیلی از کارآفرینان و مشاغل گوناگون در گروه های مختلفی فعالیت تجاری دارند.
  • جاب تیم یک پلتفرم خلاقانه جهت برند سازی شخصی و کسب درآمد از طریق تولید محتوای تخصصی و با کیفیت است.

این برنامه چند منظوره، راه را برای صاحبان مشاغل و کارآفرینان کسب و کارهای آنلاین هموار می کند. به‌علاوه، کاربران نسخه‌ی اندروید در به‌روزرسانی جدید می‌توانند ابعاد تمامی متن‌های صفحه‌ی چت را بزرگ کنند. با مجموعه شویراد منتظر آپدیت های جدید تلگرام در سال 2023 بمانید. همانطور که می دانید یک فضای ذخیره سازی نا محدود برای هر یک از کاربران در اپلیکیشن تلگرام وجود دارد و هر صفحه چت دارای بخش media share می باشد. در این قسمت تمامی فایل های ویدئو یی، لینک ها، موزیک ها و عکس ها است، که شما با مخاطب خود به اشتراک گذاشته اید، ذخیره می گردد.

http://amoozesh-agrcs.ir

دیدگاهتان را بنویسید