جدیدترین‌های «شبکه های اجتماعی» خبر فارسی | instaa

اکثر افرادی که به خلاقیت و طراحی علاقه دارند، این شبکه اجتماعی را دنبال می‌کنند. زیرا در آن محتواهایی به اشتراک گذاشته می‌‌شود که برای آنها الهام‌بخش است. از طرفی اشتراک گذاری اینفورگرافیک‌ها در آن به شدت مورد توجه قرار گرفته است و کسب‌وکارها به همین دلیل به پینترست وارد شده‌اند.

  • با نکات گفته شده اگر قصد دانلود سیگنال، یکی از بهترین شبکه های اجتماعی با امتیاز 4.5 از 5 با 100 میلیون دانلود را دارید آن را می‌توانید در این قسمت برای اندروید و آیفون دانلود کنید.
  • با این برنامه می‌توانید به راحتی تمام ویدیو‌هایی که در همان زمان به صورت لایو و زنده در حال پخش هستند را مشاهده کنید.
  • کاربران با استفاده از این سرویس می‌توانند با هم ارتباط برقرار کنند، آواتار ایجاد کنند، بازی کنند و کالاهای مجازی بخرند.
  • حتی می‌توانید با قابلیت LIVE به صورت زنده از خودتان ویدیو تهیه کنید و با فالوئر‌های خود صحبت کنید.

این پلتفرم که بیشتر کاربرانش را نوجوانان و جوانان تشکیل می دهند به همین دلیل در میان بهترین پلتفرم های اجتماعی قرار میگیرند. تیک تاک به معنای به اشتراک گذاشتن ویدیوهای کوتاه، سرگرم کننده، جالب، خنده دار و حتی گاهی بی معنی است. Linkedine را می توان معروف ترین شبکه اجتماعی حرفه ای در جهان دانست.

برای مثال دایره یا همان گروه دوستان شما، می‌تواند یکی از دسته‌بندی‌های شما باشد. برای صفحات مربوط به کسب‌وکارها و افراد مشهور مجله خبری اینستا هم امکان تشکیل Circleها وجود دارد. افرادی که با فیسبوک کار کرده‌اند، گوگل پلاس را یک نسخه کاملا کپی شده آن می‌دانند.

http://amoozesh-agrcs.ir

یکی دیگر از امکانت کاربردی که با نصب این برنامه ها به دست می آورید برقراری تماس تصویری (ویدیو کال) گروهی است که این روزها از حضور همزمان ۱۰۰ نفر نیز پشتیبانی می کند. واتساپ و اسکایپ را شاید بتوان محبوب ترین های لیست پیام رسان ها دانست که هر دو نیز امکان برقراری تماس های با کیفیت را برای کاربران فراهم می کنند. به طور کلی، منظور از فعالیت در شبکه اجتماعی مجازی صرفاً داشتن یک حساب کاربری در آن نیست. بلکه بایستی به طور منظم و با تولید محتوا، حضور خودتان را اعلام نمایید. صرفا داشتن یک حساب کاربری در پلتفرم‌ شبکه های اجتماعی، به این معنی نیست که فروش و بازدهی کسب‌و‌کار شما ناگهان، افزایش خواهد یافت. حتی ممکن است باز کردن حساب کاربری آن هم بدون فعالیت، باعث تاثیر منفی بر روی دیدگاه مشتریان در مورد کسب و کار شما بشود.

تبلیغات تلگرام

جهان گستری یا همان جهانی­شدن، مرحله تازه‌ای را که بر ‌شیوه تولید اطلاعات مبتنی است، در تمدن بشر آغاز کرده است. این شیوه برخلاف شیوه تولید صنعتی که یک جهان صنعتی مبتنی بر تجدد را ایجاد می­کرد، ظاهراً به­سمت جهان تناقض نمای “یک تمدن تمدن‌های بسیار” میل می‌کند. جهانی که در آن در خصوص مفروضات بسیاری اشتراک­نظر هست، اما هر یک از مفروضات جلوه‌های گوناگونی پیدا می­کنند. پدیده جهانی شدن به پیدایش مرحله تازه‌ای در تمدن انسان، یعنی تمدن جهانی حاوی تمد‌های بسیار منجر شده است. نیروها و ظرفیت‌هایی که از محدوده خاص خود رها شده و ابعاد و اندازه­های جهانی به خود گرفته­اند، هم اینک تصمیماتی در حجم و مقیاس­‌های جهانی می‌طلبند.

امکان احراز هویت در صرافی بایننس با مدارک ایرانی؛ شایعه یا واقعیت؟

دیدگاهتان را بنویسید