تلگرام Telegram مجله تصویر زندگی | instaa

طبق گزارش مرکز تحقیقاتی Falcongaze در سال 2016 از لحاظ امنیت اطلاعات، پیام رسان تلگرام رتبه اول را در اختیار دارد. موبایل مارکتینگ یکی از روش های جدید و بسیار پر نفوذ در کسب و کار اینترنتی مدرن می باشد که فرصت های بسیاری را برای مشاغل گوناگون فراهم کرده است. اینکه چرا باید هر تجارت آنلاینی به این مبحث توجه ویژه ای داشته باشد کاملاً مشخص و واضح است.

http://amoozesh-agrcs.ir

در این بخش همچنین می‌توان داده‌های ذخیره‌شده در تلگرام را حذف کرد. اگر فضای گوشی شما پر شده است می‌توانید با حذف داده‌های تلگرام، فضای قابل توجهی خالی کنید. همچنین می‌توانید گزینه‌ی حذف خودکار داده‌های ذخیره‌شده را فعال کنید. دومین گزینه‌ای که در صفحه‌ی تنظیمات می‌بینید، Add Account است که اضافه کردن حساب جدید را امکان‌پذیر می‌کند. صرفا کافی است پس از گزینه‌ی Add Account شمار‌ه‌موبایل را وارد کنید.

سوپرگروه تلگرام

بعد از اینکه مجله خبری اینستا خود را به آخرین ورژن بروزرسانی کردید می‌توانید با رفتن به منوی همبرگر، روی گزینه add people nearby بزنید. اگر جواب این ربات مثبت باشد، زمان رفع شدن ریپورت حساب‌تان به شما اطلاع داده خواهد شد. اگر بار اول باشد که ریپورت شده‌اید، معمولاً تا ۴۸ ساعت این مشکل برطرف می‌شود. در صورت تکرار این موضوع، زمان محدودیت به‌صورت پله‌ای افزایش خواهد یافت.

کانال فیلم

تعداد بازدید از پست های کپی شده از جای دیگر هم جزء تعداد کلی بازدیدها محسوب می شود. شما امکان فرستادن هر نوع از فایلهای حجیم و تصاویر فشرده نشده با کیفیت وضوح بالا مانند اینفوگرافیک ها را تا حجم 2 گیگابایت خواهید داشت. نرم افزار تلگرام را از App Store یا Google Play پیدا و نصب بفرمائید. سپس یک دایره آبی رنگ در گوشه پایین سمت راست وجود دارد که عکس مداد روی آن است، آن را انتخاب کنید. مکالمه های گپ واقع گرایانه ایجاد کنید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تلگرام طلایی

ویژگی هایی که برای فعالیت های تجاری شما مفید و بسیار سودآور خواهند بود. در ادامه به 10 ویژگی برتر + 6 ویژگی انحصاری این پیام رسان قدرتمند در این زمینه اشاره می کنیم و دلایل اینکه چرا باید از تلگرام به منظور پیشرفت تجارت خود استفاده کنیم را شرح می دهیم. در این زمینه اپلیکیشن ها و برنامه های گوناگونی عرضه شده اند. این بار می خواهیم به پر مخاطب ترین برنامه و پیام رسان مورد استفاده توسط ایرانیان اشاره کنیم و دلایل محکم و ثابت شده ای از این که چرا باید از این پیام رسان برای مقاصد تجاری استفاده کرد را بازگو کنیم. حالا می توانید هر کاربری که می خواهید و شماره او را دارید به کانال خود اضافه کنید. سپس گزینه آبی گوشه پایین سمت راست تصویر که شکل فلش روی آن است را لمس کنید تا به مرحله بعد بروید.

  • چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.
  • شما این امکان را دارید که پست های خودتان را در یک زمان مشخص بصورت خودکار برای دیروقت یا به روز رسانی های غیر فوری نشر بدهید و همچنین شما میتوانید پیام های خودتان را بصورت بیصدا برای مخاطبانتان ارسال کنید.
  • ارسال عکس و فیلم از این طریق، با کاهش حجم و کیفیت آن‌ها همراه است.
  • برای کانال تلگرام خود باید محتوای مخصوص و مجزایی نسبت به وب سایت یا اینستاگرام خود داشته باشید و از صرفاً کپی کردن مطالب و تصاویر سایت و شبکه ی اینستاگرام خود در کانال تلگرامتان جداً بپرهیزید.
  • سوپرگروه برای گروه‌های بسیار بزرگ طراحی شده و ادمین‌های آن به امکانات بیشتری دسترسی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید