برنامه تلگرام پیام رسان simulator دانلود کافه بازار | instaa

شما می توانید از حضور و همکاری آن ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. برای مثال می توانید از آن ها بخواهید تا با معرفی محصولات شما در سطح تلگرام و دیگر گروه ها شما را محبوب تر و معروف تر کنند. برای ترغیب آن ها می توانید از کمپین های مختلف استفاده کرده و در ازای معرفی و به اشتراک گذاری برند ، محصول یا سرویس های شما، به آن ها جوایزی اهدا کنید. همیشه کاربران زیاد و فعالی هستند که چنین همکاری هایی را انجام دهند و گستردگی تلگرام زمینه ساز این همکاری خواهد بود.

کانال cinema_schoool

در ابتدا قابلیت‌های نسبتا محدودی در این پیام‌رسان ارائه می‌شد، اما Telegram امروزه حتی سرویس اشتراکی نیز دارد و با بزرگ‌ترین پیام‌رسان‌های دنیا (واتساپ) رقابت می‌کند. تلگرام توسط دو برادر با نام های پاول دورف و نیکلای دورف به بازار آمد. پاول دورف برادر کوچک نیکلای دورف است و سازمان غیرانتفاعی کارآفرینی در آلمان دارد که پشتیبان مالی پروژه است. تلگرام توسط یک سازمان غیرانتفاعی آلمانی متعلق به کارآفرین و نیکوکار روس، پاول دورف، اداره می شود.

ایجاد موضوعات مختلف در گروه های بزرگ

در این بخش می‌توانید انواع تم‌ها را برای صفحه‌ی چت انتخاب کنید. فعال کردن حالت شب و تغییر ابعاد متن و حتی تغییر آیکون مجله خبری اینستا از این‌بخش قابل دسترس است. منوی تنظیمات تلگرام گزینه‌های متعددی دارد و شخصی‌سازی این پیام‌رسان را برای کاربر ممکن می‌کند.

  • این قابلیت از روش‌هایی است که در تبلیغات تلگرامی و یا گروه‌ها و کانال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما شما نیز می‌توانید با چند کلیک کوتاه این کار را انجام دهید.
  • صرفا کافی است پس از گزینه‌ی Add Account شمار‌ه‌موبایل را وارد کنید.
  • در این بخش می‌توانید انواع تم‌ها را برای صفحه‌ی چت انتخاب کنید.
  • برای مثال اگر مزاحمی دارید، می‌توانید به جای مسدود کردن کلی تما‌س‌ها، او را به این لیست اضافه کنید تا اجازه‌ی تماس گرفتن با شما نداشته باشید.
  • هر کاربر در مجموع می‌تواند سه حساب برای تلگرام خود داشته باشد.

آخرین آیکون در نوار ابزار تلگرام، شما را وارد منوی تنظیمات می‌کند. اگر صرفا با یک حساب کاربری در تلگرام لاگین کرده باشید، این گزینه شبیه چرخ‌دنده است. با این‌حال اگر بیش از یک حساب داشته باشید، آیکون چرخ‌دنده با تصویر پروفایل شما جایگزین می‌شود.

فوروارد کردن پیام‌ها

در ژوئن ۲۰۱۵، تلگرام اجازه ساخت ربات را به کاربران ثالث داد.[۴۶] این ربات‌ها حساب‌های کاربری هستند که از روی یک برنامه اجرا می‌شوند. با استفاده از این ویژگی شما می‌توانید متن‌ها را از کاربران مخفی کنید و این متن‌ها زمانی به کاربر نشان داده خواهند شد که او بر روی آن‌ها کلیک کند. یکی از قابلیت‌هایی که باعث تمایز این پیامرسان با دیگر پیامرسان‌ها شده، امکان استفاده از چندین اکانت در یک تلگرام است.

http://amoozesh-agrcs.ir

دیدگاهتان را بنویسید