اینستاگرام در حال ورود به NFT ایران فراسود صندوق پربازده ارز دیجیتال آنلاین | instaa

به پروفایل های متصل شده فعلی خود حرکت کنید، و اینستاگرام را به عنوان یک ترکیب در دسترس ببینید. از پروفایل خود، روی نماد چرخ دنده کلیک کنید ( یا سه نقطه در یک دستگاه اندروید) و “Options” (گزینه ها) را انتخاب کنید. یک عکس پروفایل حرفه‌ای برای اینستاگرام باید طبق چه اصولی باشد؟ در این مقاله، هشت نکته کلیدی را به شما آموزش می‌دهیم. آیا نمی‌خواهید استوری‌هایت تا مدت‌ها در صفحه اینستاگرامتان بمانند؟ در این مقاله از ساخت هایلایت گرفته تا نکات افزایش فروش در اینستاگرام به کمک هایلایت‌های حرفه‌ای را…

دسترسی سریع

اینستاگرام قطعاً از لحاظ اخلاقی مضرترین شبکه‌ی اجتماعی فعال است و حتی تعداد زیادی از صفحات غیراخلاقی آن از داخل کشور مدیریت می‌شود. الگوهای رفتاری ایجاد شده در این شبکه به‌ویژه برای جوانان بسیار خطرآفرین است. لازم است به‌سرعت اپلیکیشن‌های مشابه داخلی تولید شده و دسترسی به این شبکه محدود شود. از آن جایی که الگوریتم اینستاگرام برای استفاده از تمام ویژگی‌های این اپلیکیشن پاداش می‌دهد، همیشه گوش به زنگ به روز رسانی‌ها باشید!

http://amoozesh-agrcs.ir

کاربر می‌تواند با انتخاب گزینه‌ی Don’t Show For This Hashtag آن پست را مشخص و علامت گذاری کند. شاید Instagram shadowban شما را از استفاده از هشتگ ها ترسانده باشد اما آن‌ها هنوز هم عملکردی مناسب و عالی دارند. الگوریتم مجله خبری اینستا همیشه از استفاده از هشتگ های خاص و مرتبط استفاده کرده است و در حال حاضر ممکن است از همیشه مهم‌تر باشد.

رسیدن به اکسپلور اینستاگرام، شکستن شاخ غول نیست

اینستاگرام بخشی را برای گفت و گو همانند یک پیام رسان را به نام دایرکت طراحی کرده است که کاربران از این بخش می توانند اقدام به گفتگو و اشتراک گذاری پست های مختلف و یا حتی ارسال ویس به یکدیگر نمایند. از این رو برای استفاده از این بخش باید ابتدا وارد اینستاگرام شوید و سپس از قسمت بالا سمت راست، گزینه مشخص شده را انتخاب کنید تا بتوانید به بخش گفتگو اینستاگرام وارد شوید. همانگونه مطلع هستید در بخش News اینستاگرام، تمام اعلاناتی که مربوط به حساب کاربری شما هستند، نمایش داده می شوند.

۱- دریافت نوتیفیکیشین ها وقتی افراد مورد علاقه شما پست می‌گذارند

این ویژگی با یک ابزار زمان‌بندی رسانه های اجتماعی در دسترس است، اگر شما یک حساب تجاری اینستاگرام دارید هم این ابزار را دارد. اگر پروفایل تجاری دارید، از طریق برنامه موبایل اینستاگرام به آن تغییر دهید و دستورالعمل ها را برای اتصال به فیس بوک دنبال کنید. اینستاگرام یک برنامه تلفن همراه است، احتمالاً در یک روال خاص عکس هایی را می گیرید و در استوری اینستاگرام خود روی fly پست می گذارید. اما، می توانید از کامپیوتر خود پست خود را از قبل برای روز و ساعت مشخصی در آینده تنظیم کنید. برای فعال کردن این اعلان ها ، پروفایل یک کاربر را ببینید، روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست پست کلیک کنید، و “Turn on Post Notifications” (روشن کردن اعلان پست) را از منویی که ظاهر می شود انتخاب کنید. برای جلوگیری از هک شدن حساب کاربری، تایید دو مرحله ای حساب کاربری خود را فعال کنید.برای فعال سازی این قسمت باید وارد تنظیمات صفحه شخصی خود شوید و گزینه two-factor authentication را فعال نمایید.

  • می توانید در هر زمانی که خواستید برای دسترسی مستقیم به پیام های خود روی آیکون mailbox در بالا و سمت راست صفحه اصلی خود کلیک کنید.
  • و اگر مایلید آن را قابل مشاهده نکنید، به جای آن “Hide from My Profile” را انتخاب کنید.
  • اما اگر از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنید، می توانید از فروشگاه مایکروسافت، اقدام به دانلود برنامه رسمی اینستاگرام برای ویندوز شوید.
  • از اینجا، می توانید گزینه را به “Hide Inappropriate Comments” تغییر دهید و حتی می توانید کلمه کلیدی خاصی را در نظر بگیرید که می خواهید برنامه ای برای پلیس در هر کامنت باشد.
  • اگر دلتان می‌خواهد با دیدن لحظات به‌یادماندنی زندگی‌تان لبخندی بزنید و شادی‌هایتان را با دوستان و عزیزانتان شریک شوید، Instagram بهترین دوست شماست.

دیدگاهتان را بنویسید