اکانت اینستاگرام ساخت اکانت اینستاگرام ایجاد اکانت اینستاگرام | instaa

همانطور که مشاهده کردید، در این مقاله سعی داشتیم که نحوه ثبت نام و ساخت اکانت اینستاگرام و شروع استفاده از آن را به طور مقدماتی خدمت شما عزیزان آموزش دهیم. ثبت نام، ساخت اکانت اینستاگرام و استفاده از شبکه مجله خبری اینستا اجتماعی اینستاگرام هم از طریق مرورگر و هم از طریق اپلیکیشن اختصاصی آن قابل انجام است. در صورت بروز هر مشکل یا سوالی، می‌توانید با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

نحوه جدا کردن فیسبوک…

ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر و ساخت اکانت با موبایل، دو روش اصلی برای ایجاد اکانت در اینستاگرام است. اگر می خواهید برای مقاصد مختلفی، اکانت های زیادی بسازید، حتماً از روش ساخت اکانت اینستاگرام بدون شماره موبایل و با ایمیل استفاده کنید. مرحله ی بعد بعد پنجره ای به ما نشان داده می شود که دارای دو گزینه میباشد. در این مقاله شما را با نحوۀ ساختن اکانت اینستاگرام آشنا کردیم. از زمانی که حساب کاربری اینستاگرام می‌سازید، وارد دنیایی از ناشناخته‌ها می‌شوید که کم‌کم با آن‌ها آشنا خواهید شد.

اینستالیز

در صورتی که فعلا تمایلی به انتخاب تصویر پروفایل خود ندارید روی گزینه Skip بزنید. کد تایید دریافتی را در باکس مربوطه وارد کنید تا شماره تلفن یا ایمیل شما تایید شود. بعد از وارد شدن، برای ثبت نام باید گزینه sign up را انتخاب کنید. شماره تلفن یا ایمیل را وارد کنید و روی گزینه Next، یا همان بعدی کلیک کنید. روشی را انتخاب کنید که می‌دانید همیشه می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. سپس در این مرحله باید تاریخ تولد خودتان را به تاریخ میلادی وارد کنید و بر روی دکمه next کلیک کنید.

  • برای داشتن یک یا چند اکانت اینستاگرام دیگر آموزش زیر را دنبال کنید.
  • اگر به این کار تمایل ندارید، گزینه‌ی Skip را انتخاب کنید.
  • در مرحله‌ی بعدی اینستاگرام تعدادی از حساب‌های اینستاگرامی پرطرفدار را برای دنبال‌کردن به شما پیشنهاد می‌کند.
  • اگر از اکانت فیسبوک خود به منظور ثبت نام در اینستاگرام استفاده کنید، باید در پنجره پاپ آپ نمایان شده مشخصات اکانت فیسبوک خود را وارد کنید.
  • اگر هم نمی خواهید، روی گزینه ادامه بدون پیدا کردن مخاطب یا Continue Without Syncing Contacts کلیک کنید.
  • رمز عبور ایمیل را هم در جایی امن برای خود نگهداری کنید.
بعد از تکمیل فیلد اسم و پسورد، دو گزینه continue and sync contacts و continue without syncing contacts براتون فعال میشه. در این مرحله تقریبا کار تمام است و با زدن دکمه نام نویسی ثبت نام شما در اینستاگرام تکمیل می‌شود و یک حساب کاربری برای شما در اینستاگرام ساخته خواهد شد. با زدن دکمه نام نویسی شما ملزم به موافقت با شرایط و خط مشی اینستاگرام خواهید شد که می‌توانید آن‌ها را نیز مطالعه کنید. اسمی که در این قسمت انتخاب می‌کنید همان آیدی است که سایر افراد به کمک آن قادر به پیدا کردن شما در اینستاگرام هستند. هرچند که بعد از ثبت نام در اینستاگرام نیز، می‌توانید به راحتی و بدون محدودیت آن را تغییر دهید که برای اینکار نیز می‌توانید از مقاله تغییر نام کاربری در اینستاگرام کمک بگیرید. قبل از شروع آموزش و یادگیری نحوه ایجاد و ساخت اکانت جدید در اینستاگرام، بد نیست که ابتدا کمی با نکات و روش‌های مختلف ثبت نام در اینستاگرام آشنا شویم.

http://amoozesh-agrcs.ir

در صورتی که می‌خواهید اقدام به ساخت اکانت اینستاگرام با شماره را انجام دهید، می‌توانید از بخش Phone number استفاده کرده و شماره تماس خود را در فیلد موجود وارد کنید. در صورت انتخاب زبان فارسی، همه گزینه های پیش رو به زبان فارسی برای شما نمایش داده خواهد شد.ولی در این مطلب آموزش ساخت اکانت اینستاگرام، به صورت پیش فرض انگلیسی در نظر گرفته می شود. ابتدا باید اپلیکیشن اینستاگرام را از مارکت های معتبر، مثل play store دریافت کرده و سپس در گوشی خود نصب کنید و مجوز های مورد نیاز را به آن بدهید. همان ابتدا صفحه ای به شکل زیر نمایش داده می شود که در صورت داشتن نام کاربری و رمز عبور می توانید وارد نرم افزار شوید. در قسمت بالا می توانید زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید