اف جی پنل معتبرترین و ارزان ترین پنل خدمات اینستاگرام و تلگرام | instaa

برای مثال تصور کنید دوست شما سه پیام با مضمون‌های «سلام»، «حالت خوبه؟»، «دانشگاه رفتی؟» برای شما ارسال کرده است. شما می‌توانید با لمس هر پیام و انتخاب گزینه‌ی Reply پیام موردنظر را به حالت نقل قول تبدیل و اقدام به تایپ جواب مربوطه کنید. بعد از انجام این کار و ارسال پاسخ، پیام شخص فرستنده به‌صورت خلاصه‌شده در بالای پاسخ شما درج می‌شود تا مشخص شود پاسخ ارسالی شما مربوط به کدام پیام بوده است. این امر به‌خصوص در زمان‌هایی که در یک گروه مشغول چت هستید بسیار کاربردی خواهد بود و می‌توانید با این کار به‌صورت مشخص‌شده به افراد مختلف پاسخ دهید. می‌توانید از بخش سیو مسیج برای یادداشت‌برداری یا ذخیره‌ی برخی اطلاعات استفاده کنید.

کانال Pea (onlineshop)

تلگرام به این افراد این امکان را می دهد تا بتوانند در گروه بندی های مختلف به فعالیت های مجزا بپردازند. از این طریق شما می توانید فعالیت های خود را برنامه ریزی کرده و از چندین راه ارتباطی متنوع، به تجارت آنلاین خود رونق دهید. شما می توانید گروه های خود را از لحاظ سنی، علائق کاربران، فعالیت های منطقه ای و … دسته بندی کنید و بدون کوچک ترین تأخیر پیام ها و اعلانات خود را در آن ها انتشار دهید.

http://amoozesh-agrcs.irسازندگان این برنامه اعلام کرده اند که متدهای امنیتی استفاده شده در مجله خبری اینستا هک کردن آن را غیر ممکن کرده است و به گفته آن ها راهی برای نفوذ به درون آن برای سرقت اطلاعات وجود ندارد. برخلاف بسیاری دیگر از پیام رسان ها که حفره های امنیتی آن ها مسئله ساز شده بود، تلگرام از این بابت بسیار امن بوده و هیچ خطری آن را تهدید نمی کند. با گسترش هر چه بیشتر فعالیت های آنلاین، کاربران مدرن تمایل بیشتری به استفاده از پشتیبانی آنلاین به نسبت پشتیبانی تلفنی دارند. تلگرام بستری مناسب برای شما به عنوان یک برند و تجارت و برای کاربران و مشتریان شما فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی به پشتیبانی آن ها بپردازید.

بازاریابی در تلگرام (نکات دیجیتال مارکتینگ در تلگرام)

این بخش به شما امکان می‌دهد پروفایل خود را از طریق کد QR به اشتراک بگذارید. می‌توانید انیمیشن کد QR را با حالت روشن و تاریک و پس‌زمینه‌های مختلف شخصی‌سازی کنید. تلگرام با بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه، یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌های دنیا محسوب می‌شود. این سرویس که از چند سال پیش در ایران فیلتر شده، همچنان کاربران پرتعدادی دارد و با اضافه کردن قابلیت‌های جدید در هر به‌روزرسانی، روزبه‌روز بر تعداد کاربرانش اضافه می‌کند. و مطلب بسیار مهم اینکه انتظارها از تلگرام به سر آمد و این پیام رسان محبوب در بروزرسانی نسخه شماره 7.0.0 خود قابلیت جذاب برقراری تماس تصویری را با تمام ویژگیهای امنیتی مربوط به سرویس تماس صوتی به این پیام رسان اضافه کرده است.

  • اما با انتشار لینک عضویت، کاربر ابتدا باید در کانال شما عضو شود تا قادر به مشاهده‌ی مطالب و پست‌های شما باشد.
  • در بخش حریم خصوصی و امنیت می‌توانید به فهرست حساب‌های بلاک‌شده دسترسی پیدا کنید.
  • همچنین می‌توانید گزینه‌ی حذف خودکار داده‌های ذخیره‌شده را فعال کنید.
  • البته این لیست تنها افراد حاضر در مخاطبان شما را پوشش می‌دهد.
  • بی‌صدا کردن چت، گروه یا کانالدر صورتی که از یک فرد، گروه یا کانال پیام‌های زیادی دریافت می‌کنید و مجبور به سایلنت کردن گوشی می‌شوید، بهتر است از قابلیت میوت تلگرام استفاده کنید.
اضافه کردن متن و استیکر به تصاویردر تلگرام می‌توانید قبل از ارسال عکس، روی آن با قلم‌مو نقاشی بکشید. همچنین می‌توانید از میان صدها ماسکی که در اپلیکیشن قرار گرفته است، آیتم‌های جذابی به عکس‌های خود اضافه کنید. در تلگرام هر کاربری می‌تواند استیکرهای خود را به برنامه اضافه کند؛ از همین رو در زمان کوتاهی شاهد محبوب‌ترین استیکرهای وایبر، لاین و…

کانال

دیدگاهتان را بنویسید