آموزش تلگرام: از سیر تا پیاز محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان زومیت | instaa

این قابلیت برای زمان هایی مناسب است که کاربران می خواهند اطلاعات مهمی را برای شخص یا اشخاصی بفرستند که نیاز است بعد از مطالعه سریعاً حذف شوند. در این صورت می توان پیام های زمان دار ارسال کرد تا به صورت خودکار بعد مجله خبری اینستا از زمان مشخص شده بدون دخالت شما از بین بروند. شرکت های موفق ایرانی همچون اسنپ، دیجی کالا و بامیلو از این قافله عقب نمانده و با ساخت و عرضه استیکرهای انحصاری خود، به مقدار قابل توجهی برند خود را گسترش بخشیده اند.

  • احراز هویت دو مرحله‌ای تلگرام نیازمند وارد کردن رمز عبور و اضافه کردن ایمیل ریکاوری است.
  • دلیل ریپورت شدن می تواند بروز رفتار های هنجار شکن مانند دعوا و فحاشی است یا مزاحمت که باعث می شود کاربران زیادی شما را ریپورت کنند.
  • گزینه‌ی Background Download، تلگرام را در پس‌زمینه فعال نگه می‌دارد تا بتوانید به هنگام استفاده نکردن از اپلیکیشن به دانلود ادامه دهید.

بلاک و آنبلاک کردندر صورتی که مزاحم یا پیام‌های ناخواسته‌ای در تلگرام دارید، می‌توانید آن حساب را بلاک کنید. برای این کار کافی است وارد پروفایل او شوید و در منوی سه‌نقطه، گزینه‌ی Block User را انتخاب کنید. برای آنبلاک کردن کافی است مجدد به همین بخش مراجعه و این بار گزینه‌ی Unblock را انتخاب کنید. تلگرام در حالت عادی پین کردن حداکثر پنج چت را ممکن می‌کند، اما اگر نسخه‌ی پریمیوم را بخرید، پین کردن ۱۰ چت امکان‌پذیر می‌شود. برای پین کردن کافی است روی چت مدنظر به سمت راست سوایپ و گزینه‌ی Pin را انتخاب کنید. آموزش ساخت استیکر برای تلگرامیکی از ویژگی‌های جذاب تلگرام که در روزهای ابتدایی حسابی دل کاربران را به دست آورد، آزاد بودن امکان ساخت استیکرها بود.

http://amoozesh-agrcs.ir

زیرا در این قابلیت نمی توان از پست ها اسکرین شات گرفت یا آن ها را Share کرد؛ در نتیجه محتوای گروه ها و کانال ها فقط برای مخاطبانشان قابل مشاهده می باشد. چند بار شده تا به دوستتان پیام اشتباهی فرستاده و درصدد ویرایش آن بوده باشید؟ در آپدیت جدید تلگرام شما می‌توانید به آسانی این کار را انجام دهید. برای استفاده از این قابلیت نیز می‌توانید با انگشت خود روی پیام ضربه بزنید و بر روی گزینه ویرایش یا Edit کلیک کنید. به طور کلی، جدیدترین آپدیت تلگرام تعدادی ویژگی جدید و پیشرفت های هیجان انگیز را به ارمغان می آورد که تجربه کاربر را بهبود می بخشد.

در تلگرام

تا کنون هیچکس قادر به هک و شکستن رمزنگاریآن نشده است که این خود نشانه ای از امنیت بالایی این پیام رسان می باشد. تلگرام از مدت‌ها پیش اعلام کرده بود که فرایند حراج نام‌های کاربری را بر بستر بلاک‌چین شروع می‌کند. به‌لطف به‌روزرسانی جدید، کاربران می‌توانند افزون‌بر نام کاربری اصلی، چند «نام کاربری کلکسیونی» نیز به هریک‌ از حساب‌ها و گروه‌های عمومی خود اضافه کنند. تلگرام می‌گوید مالکیت نام‌های کاربری کلکسیونی تحت حفاظت شبکه‌ی TON است که بر بلاک‌چین اتکا می‌کند.

ارسال ویدیو با متن طولانی در تلگرام توسط ربات atchbot

اولین آیکون سمت چپ در نسخه‌ی iOS تلگرام، شما را وارد فهرست مخاطبان می‌کند. در بخش بالایی صفحه می‌توانید در بین مخاطبان خود جست‌و‌جو انجام دهید. گزینه‌ی Find People Nearby به شما امکان می‌دهد افرادی را که در نزدیکی‌تان هستند پیدا کنید. تنها در صورتی می‌توانید بقیه را پیدا کنید که تنظیمات این بخش را فعال کرده باشند. تلگرام به‌صورت پیش‌فرض بخش Find People Nearby را غیرفعال می‌کند. با ورود به این منو و انتخاب گزینه‌ی Make Myself Visible می‌توانید به کاربرانی که در نزدیکی‌تان هستند امکان دهید که شما را پیدا کنند.

کانال شرکت کشت و صنعت آرین طعم خزر

دیدگاهتان را بنویسید