آموزش تلگرام: از سیر تا پیاز محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان زومیت | instaa

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. اگر شما نیز می‌خواهید با قابلیت‌های تلگرام آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید تا شما را به صورت کامل با قابلیت‌های این پلتفرم محبوب آشنا سازیم. حداکثر زمان ضبط ویدیومسیج یک دقیقه است و ویدیوی ضبط‌شده، در قالبی دایره‌ای‌شکل برای شخص مقابل ارسال می‌شود. با لمس دکمه delete synced contacts مخاطبین همگام سازی شده را حذف کنید.

تبلیغات متنی

ابزار چت مخفی یا سیکرت چت تلگرام یک قابلیت انحصاری است که به صورت رمزگذاری شده بین دو نفر برقرار می شود. با کمک این سیستم، دو نفر می توانند در امنیت کامل و با کمک سیستم ارتباطی End-to-end encryption یا به اصطلاح رمزگذاری سرتاسر با یکدیگر چت کنند. در این سیستم فقط همین دو نفر قادر به دیدن پیام ها می باشند و هیچ سرور ، ربات یا سیستم جانبی دیگری دسترسی به این اطلاعات نخواهد داشت چرا که این پیام ها از دو لایه رمزنگاری شده که توسط خود کاربران ایجاد می شود عبور می کنند. در این حالت، سرور تلگرام هیچ نقش و دخالتی در دریافت و ارسال این اطلاعات نخواهد داشت.

http://amoozesh-agrcs.ir

تفاوت آی‌دی و لینک عضویت در این است که با انتشار آی‌دی، کاربر می‌تواند ابتدا کانال شما را مشاهده کند و سپس در صورت تمایل عضو آن شود. اما با انتشار لینک عضویت، کاربر ابتدا باید در کانال شما عضو شود تا قادر به مشاهده‌ی مطالب و پست‌های شما باشد. تفاوت چهارم عدم اجازه برای فوروارد کردن پیام‌های ارسالی شما است. همچنین می‌توانید پیام‌هایی را از بیرون به داخل سکرت چت فوروارد کنید اما قادر به فوروراد کردن پیام یا فایلی از داخل سکرت چت به بیرون نخواهید بود. تلگرام پریمیوم به شما امکان می‌دهد جلوی ارسال ویس‌مسیج یا ویدیومسیج را بگیرید یا این‌که آن‌ها را به متن تبدیل کنید. سرویس اشتراکی تلگرام همچنین ایموجی‌های سفارشی اختصاصی دارد.

کانال [•پاسخنامه•قلمچی•گاج•گزینه دو•سنجش•]

به‌لطف این قابلیت می‌توانید زمانی که پیامی جالب در چت شخصی، گروه یا کانال مشاهده کردید، آن را برای افراد دیگر نیز ارسال یا به‌اصطلاح فوروارد کنید. اگر کانال خود را به‌صورت عمومی بسازید، کانال‌تان در بخش جستجوی جهانی مجله خبری اینستا نمایش داده خواهد شد؛ اما اگر حالت خصوصی را برای آن انتخاب کنید، کانال شما تنها توسط یک لینک عضویت قابل دسترسی خواهد بود و در جستجوهای عمومی نمایش داده نخواهد شد. کانال تلگرامتمامی کسانی که در گروه تلگرام حضور دارند می‌توانند در آن پیام ارسال کنند، اما در کانال تنها یک شخص (یا تیم) مسئول ارسال پست خواهد بود و مابقی تنها نقش بازدیدکننده را ایفا خواهند کرد. درواقع می‌توان گفت کانال بیشتر شبیه یک شبکه و استفاده‌ی یک‌طرفه است نه یک تعامل گروهی. البته می‌توان بخش کامنت را به کانال‌ها اضافه کرد تا کاربران بتوانند درباره‌ی پستی به‌خصوص اظهارنظر کنند. سرویس تلگرام پریمیوم به کاربران امکان می‌دهد فایل‌هایی چهار گیگابایتی برای هم ارسال کنند (درحالی‌که در نسخه‌ی رایگان محدودیت دو گیگابایتی در نظر گرفته شده است).

  • به جز این موارد، تلگرام امکان ارسال و به اشتراک گذاری متن، عکس، ویدئو و آهنگ و فایل های صوتی را فراهم کرده است.
  • این ایموجی‌ها شامل لایک، دیسلایک، گل، آتش، خنده، ترس، گریه و … است.
  • همیشه کاربران زیاد و فعالی هستند که چنین همکاری هایی را انجام دهند و گستردگی تلگرام زمینه ساز این همکاری خواهد بود.
  • در حالی که دیگر پیام رسان ها با عددی تقریباً مشخص و ثابت در حال کسب کاربران بیشتر هستند، اما تعداد رو به رشد کاربرانی که به شبکه تلگرام می پیوند هر ماهه در حال افزایش است.
سیو مسیج تمامی قابلیت‌های صفحات چت را به شما ارائه می‌دهد، از ارسال متن و عکس و ویدیو تا ویس‌مسیج و ویدیومسیج. همچنین می‌توانید فایل‌های مدنظر خود را در بخش سیو مسیج آپلود کنید. اگر پست جالبی در یکی از کانال‌ها دیدید، آن را به سیو مسیج فوروارد کنید تا دسترسی به پیام ساده‌تر باشد.

تلگرام در ایران

دیدگاهتان را بنویسید