سوالات متداول

ربات اینستا چیست ؟

این ربات مطابق قوانین اینستاگرام میتواند شمارا به مخاطب های صد در صد واقعی و ایرانی معرفی کند کار اصلی ربات جمع آوری فالوور واقعی و ایرانی برای شما میباشد تا کسب کار خود را رونق دهید. ربات اینستا بعد از آنالیز اکانت شما و مشخص کردن هدف و نوع فعالیت شما در امور فالو، آنفالو ، لایک و کامنت دل خواه شما یا ارسال دایرکت به صورت کاملا اتوماتیک و شبانه روزی شروع به فعالیت میکند

آیا این نوع تبلیغ در ایسنتاگرام باعث جذب مشتری های واقعی میشود؟

صد در صد بله . چرا که در وحله اول باید زکر کرد این سیستم با انجام فعالیت های فالو آنفالو لایک و کامنت و…. شمارا به مخاطب های واقعی معرفی میکند و هیچ کدام ار فعالیت ها فیک نمیباشد . همچنین در وحله دوم به جرات میتوان گفت نسبت به هزینه صرف شده این تبلیغ جزع کم هزینه ترین تبلیغ ها با بیشترین بازدهی میباشد.

چه تعداد فالوور در پایان دوره جذب خواهم کرد ؟

نوع فعالیت. نحوه صحیح پست ها .نوع برخورد با کامنت ها . انتخواب بهترین کامنت ها .استفاده از زون و تگ های مناسب و … متغیر هایی هستند که باعث اختلاف تعداد فالوور های پیج های میشود

در صورت استفاده از این سیستم امکان بلاک شدن برای پیج من هست یا خیر؟

اگر تا زمانی که ربات در حال فعالیت بر روی پیچ شما میباشد شما فعالیت دیگری در پیج انجام ندهید . خیر .ربات بطور پیشرفته ای زمان بندی شده است که به هیچ عنوان اجازه نمیدهد پیج شما بلاک شود.

آیا میتوانم زمانی که ربات روشن است از اکانت استفاده کنم؟

فقط برای چک کردن آکانت خود میتوانید از آن استفاده کنید ولی توصییه میشود زمانی که ربات فعال است شما هیح فعالیتی از جمله فالو لایک آنفالو و … انجام ندهید.

آیا درگاه پرداخت در سایت دارید ؟

بله شما میتوانید برای پرداخت پکیج های خود را به راحتی از درگاه پرداخت آنلاین استفاده کنید.

آیا برای فعال بودن ربات باید کامپیوترم روشن باشد ؟

خیر بعد از وفعال سازی ربات دیگر نیازی به این کار نیست.

ورود/عضویت
عضویت
ورود